Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki fél gyerek korát egy...

Aki fél gyerek korát egy lakásban töltötte az utána mehet kertes házba és vághatja a füvet meg stb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? Csak ha kertészkedni akar, akkor tanácsot kell kérnie hozzáértő valakitől.
2015. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ,végre a munkát is megszokhatja .
2015. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miert ne mehetne?persze
2015. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi.
2015. márc. 17. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Jelen. Panelban nőttem fel, 21 voltam, amikor elköltöztem, de akkor is panelba költöztünk a párommal.

Évekkel később vettünk egy kertes házat. Őszintén szólva, én kihívásnak éreztem, tetszett, hogy lesz kis, saját kertem, lehetnek virágaim, tudunk grillezni, ki lehet ülni, nyáron adja magát a vendéglátás, a gyerekeknek van pancsoló, saját homokozó.

Aki kertes házba akar költözni, az nyilván tisztában van azzal, hogy több/más munka is rá hárul. Tény, sok mindent meg kell tanulni, de új tapasztalatokkal gazdagodik az ember.

2015. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vághatja, hanem vágnia kell, ha nem akar félméteres fúben gyalogolni. És sok minden mást is meg kell csinálni, amit egy lakótelepi lakásban sosem. Egy kertes házban minden nap van munka. Minden a tiéd, mindenről neked kell gondoskodnod. Nincs közös költség, csak költség van. Drágább, de szebb és élhetőbb. Általában a hely is több.


Nekem az a lényeg, hogy a gyerekek az udvaron futkározhatnak és az hogy senki nem szól bele, ha hangosan zenét hallgatok vagy élvezem a házimozi hangját. :)

2015. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utcára amúgy kiengeded néha? :D

Már miért ne mehetne a szerencsétlen gyermek kertes házba? Semmi baja nem lesz, sőt..

2015. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 apexik válasza:
Én 36 évesen "nősültem" vidékre, azóta sokmilliós forgalmú kertészetet hoztunk létre a semmiből, szóval, ha jót akarsz, és szereted a kertes házat, akkor mihamarabb. Én kiélem itt a gyerekkoromban elmaradtakat :)
2015. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Így van, a kertes ház sokkal élhetőbb, igaz, több vele a munka. De minden megtanulható, millióknak sikerült gond nélkül. Vár egy jobb élet, ne hagyd ki, sok sikert!
2015. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én panelba nőttem fel, 24 éves koromig ott éltem.

Most tanyán lakom a várostól 9 km-re.

A természethez közel élni a legtermészetesebb és a leghamarabb bele is lehet tanulni.

Én semmiért nem adnám! ;)

2 éve élünk itt, de nem tudnék visszamenni a keltetőbe!

2015. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!