Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jogosan csinálja ezt az anyám...

Jogosan csinálja ezt az anyám ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Naponta felmossa a padlót a szobában, konyhában és a folyosón, és olyankor elvárja hogy mindenki maradjon a seggén és ne menjen rá amíg vizes. Ha meg valaki rámegy elkezd ordibálni meg nyavajogni össze-vissza hogy ő minek dolgozik, semmibe van véve a munkája. Pedig nincs, csak ha egyszerűen ha ki kell mennem a konyhába, vagy ki akarok éppen menni a házból, csak ki fogok menni és nem fogom megvárni amíg az a rohadt padló megszárad. Főleg ha már elindultam mert nem vettem észre a dolgot, nem fogok emiatt visszafordulni. Amúgy se értem minek minden egyes áldott nap felmosni, elég lenne felsöpörni.
2015. okt. 5. 17:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan csinálja. Aki nem képes 5 percet a fenekén ülni, míg felszárad a padozat, az szedjen féreghajtót, mert sajtkukac van a fenekében. Amúgy igaza van, aki Murphyt emlegette. Békésen tévézik a család, a kisfilm eleje lement, most kezdődik a cselekményes rész. Előveszem a felmosót, hogy na, most 5 perc alatt felmosok, 5 perc alatt megszárad, és tiszta lesz a ház, míg a film tart. De nem, éppen a felmosás közben a film közepén jön rá mindenkire az ihatnék és pisilhetnék... se előtte, se utána...
2015. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!