Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy álltok a tavaszi nagytaka...

Hogy álltok a tavaszi nagytakarítással? Miket csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mikor szoktátok elkezdeni? Egyedül csináljátok, vagy az egész család? Mennyi időt szántok rá?
2010. márc. 31. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk nincs tavaszi nagytakarítás, mivel évközben is szoktunk takarítani...
2010. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
egész évben takarítok, mosom a függönyöket és pucolom az ablakokat minden takarításnál. nincs tavaszi nagytakarítás. sosem értettem ezt. mi az, amit ilyenkor megcsinál az ember, de máskor nem?
2010. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Például a függönymosás, ablakpucolás...

Te ezt minden héten megteszed?

Én csak évente 2-szer.

2010. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát olyanokra gondoltam, hogy ilyenkor a bútorok mögött is kitakarítok, függönyöket ilyenkor mosom ki, ablakot is ilyenkor pucolok, konyhaszekrényt kipakolom és azt is átmosom meg hasonlók.
2010. márc. 31. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak április végén, május elején tudom megcsinálni, mert április elég húzós hónap, sokat kell túlórázni. Általános takarításon kívül: sötétítők mosása-vasalása, téli ruhák kimosása, elrakása, a kölekedőből, fürdőből, WCből a szőnyegek kimosása. Szerencsére segít a család is.
2010. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a fokozatosság híve vagyok, ahogy érzem a tavaszt elkezdek nagytakarítást végezni, ahogyan írtad is..szekrények belseje és minden..de egy nap egy helység és jóval húsvét előtt mert nem akarok összeroskadni mire jönnek az ünnepek.
2010. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi konkrétan nem húsvétra takarítunk.

A tavaszi nagytakarítást elvégezzük ha van időnk.Egyszerre vagy részletekben de a téli fűtési idény után szükséges egy kis frissesség.

Húsvétkor nem vagyunk otthon, mivel más településen élünk a családtól mi megyünk hozzájuk és ott lesz locsolás.Azért jelképesen sütit és sonkát mi is csinálunk itthonra.

2010. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
54%

1. kommentelő csak így tovább :D


"évközben is szoktunk takarítani,,

2010. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző:

Nem tudom mi a nevetséges ezen, így lenne a természetes hogy ünnepek előtt illetve tavasszal ne kelljen kapkodni a takarítással.

Bár hozzáteszem nálunk sem így van.........

2010. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!