Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nálatok mit csinál meg a...

Nálatok mit csinál meg a takarítónő, milyen gyakran, és mennyiért?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyanok válaszoljanak, akik igénybe veszik takarítónő segítségét vagy akik egyszerű kis családhoz járnak takarítani. Kezdek munka és gyerek mellett besokallni idő hiányában. Arra lennék kíváncsi hogy mennyi az annyi, főleg bp-i (pesti, külkerületi) viszonylatban, és hogy megéri e.

2016. ápr. 5. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém hetente egyszer, 7000 forintért kb. 5 órát lehet ott. Mos (első kört általában én nyomom be reggel), kivasalja amit kell, elrakja a ruhákat, viszonylag rendesen kitakarít (ablakpucolás nincs, fürdőszoba és portalanítás váltott héten) valamint a konyhát rendbeszedi. Szereti a facebookozós cigiszüneteket, így gyakorlatilag a kezdetek óta nem órabérezünk, fix ár van. Így ő se húzza az időt, és én se érzem magam hülyén miatta.
2016. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetente egyszer jön, 1000ft órabér.

Fürdőszoba, konyha kitakarítása, szobákban portörlés, porszívózás, felmosás,viráglocsolás, havonta egyszer ablakpucolás.

Vasalást is vállal, de az plusz pénzért.

2016. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálam a vasalás nem olyan kritikus pont, szóval ha nincs kivasalva akkor nincs. Férjem is pólós - munkaruhás melóhelyen dolgozik. Ami elveszi az időm/életkedvem az a teregetés/hajtogatás.. ilyesmire meg lehet kérni egy takarítónőt?
2016. ápr. 5. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2016. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, de ezek hol vannak? Mert az számít.


Még az porolás, ablakpucolás szempontjából is, nem?


És van-e kutya-macska? Nekem baj lenne a dohányzás, otthagyja a cigarettaszagot, nem?

2016. ápr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem a lakásban, hanem a folyosón dohányzott. Így tudtam meg: szólt a nyugdíjas szomszédom, hogy tudom-e, hogy az Ági háromnegyed óránként kimegy bagózni és a telefonját nyomkodni. Amivel nekem amúgy nincs különösebb bajom, óránként pár perc pihi mindenkinek jár, csak akkor mégis tisztább az elvégzett munka utáni pénz a stopperóra helyett.
2016. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És hogyan szereztéték, egyszerűen a vállalatot hívtátok és ők jöttek?
2016. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy kolleganőm ajánlotta be, így én személyesen kerestem meg. A többség amúgy szerintem nem cégen keresztül dolgozik, hanem maszekban. Ők szájhagyomány útján szerzik a munkát, illetve hirdetésekre válaszolnak.
2016. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Hozzánk hetente kétszer jár a takarítónő. Az elmúlt 3 évben ő a harmadik, de mar 1,5 éve itt dolgozik. Sopronban élünk. Óránként 1500 Ft-ot fizetek neki. Sajnos egyre inkabb nem vagyok megelégedve. A probléma nálunk a rendrakás, ruhák szekrénybe pakolása. Egyszerűen össze-vissza begyűr mindenféle koncepció nélkül minden ruhát, oda ahova eszébe jut. A férjem cuccai az en szekrényemben a gyerekek cuccai is össze-vissza. A zoknikat nem párosítja, egy hatalmas kupacban gyűjtögeti. A WC fürdőszoba fertőtlenítest megcsinálja rendesen. Egyébként lusta nagyon , de itt nagyok nehéz kifogni , mert sokan kijárnak Ausztriába ahol 10€/órabért kapnak. Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy feladok egy hirdetést. Barátnőm kifogott egy letye-lótya Budapestről idekeveredett nőt, aki kibeszéli a többi ügyfelét és kerek-perec kijelentette ,hogy márpedig ő nem mos nem vasal, mert nem ér hozzá mások ruháihoz...
2016. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

08.35.


De hát igazából a mosás-vasalás nem is takarítás. Az nem is tartozik bele a takarításba szerintem, azért külön kellene talán fizetni, nem tudom. Bár könnyebb, az is igaz.

Meg kéne beszélni, az biztos.

2016. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!