Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan inspiráljátok magatokat...

Hogyan inspiráljátok magatokat a házimunkára? Nagyon nincs kedvem hozzá.

Figyelt kérdés
Eddig olyan munkahelyem volt, ami mellett alig jutott idő a házimunkára. Ennélfogva kikapcsolódás volt az a napi egy óra, amit az összeszedéssel és hétvégi két-három óra amit takarítással töltöttem. Plusz: ha nem voltunk itthon, nem piszkoltunk annyit. Terhes lettem, táppénzen vagyok. Rengeteg időm van most, lenne nyugodtan olyasmire is, amire eddig nem volt (tárolószekrényekben elrakni, alaposabb takarítást végezni). A gond csak az, hogy nagyon nincs kedvem hozzá. Marad ugyanaz a napi rendrakás, ami eddig is volt. Hogyan vehetném rá magam a lakásban való mélyebb tevés-vevésre? :D
2016. júl. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudom rávenni magam, ha pörgős zenét hallgatok. :D
2016. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is zenét hallgatok közben, illetve inspirál maga a végeredmény.
2016. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fúúú...ne is mondd.:) sose voltam nagy híve a dolognak:)) kisgyerek mellett, aki nyugodt, egész nap van időm (még csak 4 hónapos), de inkább egy jó könyv, vagy film, mint a takarítás.:))


Heti egyszer porszívózik a férjem, mosogatás, teregetés ilyesmi az van naponta, fele-felében csináljuk.


De van egy tippem: kaptunk a kórházi csomagban Domestosos törlőkendőt, azóta már többször újravettem (dm-ben most is akciós bababónusszal). Azóta olyan a takarítás, mint Hófehérkének. Énekelgetek, gyorsan áttörlöm és tiszta:D

2016. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú, olyan jó olvasni a soraitokat :D És tudni, hogy nem vagyok egyedül... :D


A zene jó ötlet, valami nagyon pörgőssel bepróbálkozom ma. Engem néha az szokott inspirálni, ha átmegyek a sógornőmékhez és ő épp tesz-vesz. Rendet rak egy olyan szekrényben ahol az állapotok olyanok rendrakás előtt, mint nálam rendrakás után :P Na, olyankor nagyon nagy inspiráció kap el :D

2016. júl. 4. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért:Nekem az ablakpucoláshoz kellene valami inspiráció:) Rettenetesen sok ablak van, és utálom csinálni:((((((
2016. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!