Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi történt az Ariel folttisztí...

Mi történt az Ariel folttisztítóval?

Figyelt kérdés

Jó ideje sehol nem találom :( Nálunk nagyon bevált, a legolcsóbb mosószerhez is ha egy keveset hozzáöntöttem, minden csillogott-villogott, a legmakacsabb régi foltok is 2-3 mosás után eltűntek, amire addig nem volt példa! Azóta próbáltam olcsóbb folttisztítókat is és drága Vanisht, de a közelébe se ér semmi. Próbáltam hátha az Ariel mosószer is van legalább közel olyan jó, hát nem (bár a legolcsóbb 350ft-os mosószernél egy hajszállal jobb, na de hányszoros áron...)

Vajon teljesen kivonták? Sose értettem a jó dolgokat miért kell beszüntetni, samponokkal és tusfürdőkkel is rendszeresen járok így, de az lehet a fura ízlésem miatt (kevesen veszik azt a fajtát), míg ha valami tényleg közel csodaszer, nem értem miért tüntetnék csak úgy el... Ha valaki érti, magyarázza el, vagy ha tévedtem, és van még, kérlek áruljátok el hol, mert még mindig olcsóbb mint az apróságomnak kidobálni a leevett, összerajzolt stb. ruháit és folyton újat venni.


2016. júl. 27. 15:21
 1/1 anonim válasza:
Nem tűnt el, de összevissza van, azt hiszem a csomagolás is más
2016. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!