Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik házimunkát szereted...

Melyik házimunkát szereted csinálni? Miért?

Figyelt kérdés
Én szeretek port törölni és porszívózni... Hogy miért? Nem is tudom, talán mert nálunk erre van legtöbbször szükség a gyerkőcök miatt, így pedig ez a leglátványosabb munka, ami valahogy kedvet is ad, hiszen azonnal látszik az eredmény. Ti hogy vagyok ezzel?
2010. ápr. 20. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent gyorsan a helyére tenni!!!Számomra ez a leglátvényosabb dolog.Ha nem is porszivóztam, d ea dolgokat legalább a helyére raktam..és igy lehet h fel sem tűnik h még nincs porszivózva.
2010. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Főzés. :)) Mindig fincsi a végeredmény. ;)
2010. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

főzés...

mosogatni viszont már nem annyira:D

virágokat gondozgatni is szeretek

2010. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én teregetni szeretek, mert addig is levegőn vagyok, és ér a napsugár.
2010. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vasalni
2010. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

rendezkedés. :)

olyan jó látni, amikor rend lesz a polcon. kidobom a szemetet, a régi kacatokat, vagy elajándékozom. tkp. helyet csinálok az új kacatoknak :)


szeretek porszívózni (minden nap szoktam :)

mosogatás is elmegy.

mosás, teregetés (mert jó illat lesz :)

2010. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

sütés,főzés

mosás és teregetés-pláne ha jó az idő,imádom a madarak csiripelését hallgatni :)

kertészkedés :)

2010. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Mosogatás és babaruhák vasalása a kedvencem.
2010. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindent, amit nem szeretek az fözni meg fürdöt takaritani.
2010. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hmmm hát érdekes mert attól függ milyen kedvem van mindig mást... van mikor mosogatni, van mikor vasalni, van mikor hajtogatni, de pakolni soha, és teregetni midnig!!!ű



De talán azért mert tudom hogy tiszta a ruha és annyira szeretem a tisztaságot annyira jó érzés hogy tiszta ruhát teregetem előbb még piszkos volt és a gépből kivéve már ragyogóan tiszta hmh:)))))))és talán azért,mert én mikor teregetek vákfára tereget sok ruhát még pólót is, ésha megszárad akkor össze sem kell hajtogatnom mert sok a helyem ilyen válfás dolgoknak és mehet a szekrénybe hajtogatás nélkül:)

2010. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!