Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenor illatgyöngy és ecet?

Lenor illatgyöngy és ecet?

Figyelt kérdés
Az érdekelne konkrétan, hogy a Lenor illatgyöngy mellé öblitönek alkamazhatok ecetet ? Valaki esetleg próbálta már ?
2016. szept. 16. 17:25
 1/1 anonim válasza:
Én sima illatmentes öblítővel használom, mert az illatosat eléggé elnyomja. Ecettel riktán öblítek (inkább gyerekruhát csak). Őszintén szólva ez az illatgyöngy nem egy nagy durranás, egy Coccolino öblítő illatát sokkal tovább érzem. Vettem egy flakonnal, de nem vettem észre semmi egetrengetőt, az ágynemű ugyanúgy beveszi a "szekrényszagot", teregetéskor meg maximum vasaláskor intenzív az illat, de az, hogy hetekig tartana, enyhe túlzás. Akkor már inkább a mosódió mellé használható mosogép-parfüm.
2016. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!