Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki pl 2 naponta porszívózik,...

Aki pl 2 naponta porszívózik, mennyi idő alatt telik meg a porzsák/tartály?

Figyelt kérdés

Pl egy 4 Literes porzsák kb meddig bírja?

Tudom, hogy ez sok mindentől függ.. terület,kosz mennyiség. Csak kíváncsi vagyok, mert néztem neten egy porszívót jó áron és a 4db 4Literes porzsák 3200 Ft



2016. okt. 7. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Attól,hogy vkinek nem egyezik a véleménye a tieddel,még nem kár kötekedésnek titulálni.

Az álláspontom továbbra is az,hogy minden nap porszívózni fölösleges idő és energia pazarlás.Lehet egy berögzött szokás,vagy csak egy "hobbi",de,hogy értelme,és gyakorlati haszna nincs az tuti.

2016. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A porszívózás mértéke nemcsak emberfüggő, hanem a lakás/ház elhelyezkedésétől is függ. Más a por mennyisége egy nagyváros közepén fekvő, főútvonal melletti lakásban, mint egy erdőszéli házikóban. Az ablak utcához képest való elhelyezkedése, az uralkodó széljárás, a lakótársak cipő-papucsváltása, az esetleges háziállatok, a bútorok zárhatósága és sima felülete, vagy "porfogó" volta mind-mind sokat nyom a latba. Mindenesetre rendszeresem el kell tüntetni a port, mert a poratkák "gusztustalanságokkal" dúsítják a port.
2016. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Most olvasom a válaszokat. Ilyenkor csak a padlót, vagy akár bútort és egyéb felületeket is porszívóztok?

Vagy oda elég a portörlés??

2016. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!