Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Asszonyok, nektek melyik a...

Asszonyok, nektek melyik a házimunka legutálatosabb része?

Figyelt kérdés
Nekem pl. mosogatás után kivenni a lefolyószűrőből az ételmaradékokat.

2016. okt. 13. 05:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem kb az összes, de ha muszáj akkor muszáj
2016. okt. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A lefolyóban van szűrő nálam. Így nem gond a maradékot kivenni és a lefolyó sem dugul el. Én teregetni nem szeretek.
2016. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vasalás, nagyon utálok vasalni.
2016. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Portörlés az egy amit rettenetesen unalmasnak találok.Tehát utálni nem utálom, de unom.Porszívózni viszont mindennap porszívózok.

Nekem is van a mosogatóban szűrő, így azzal nincs gondom.Akkor nem szeretek mosogatni, ha pl. vendégek vannak, és nagyon sok az elmosnivaló.

2016. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagyok háziasszony...


A legjobban a lefolyó és a mosogató tisztítását utálom szerencsére a férjem végzi általában.

2016. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vasalás.
2016. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mosogatás.

Mindig azt szoktam mondani, hogy nagyon utálok mosogatni, de a mosogatásnál csak a mosatlanokat utálom jobban!

Ezért nem is fekszem le soha úgy, hogy akár egy mosatlan is lenne a mosogatóban, mert úgy érzem, hogy nem érdemlem meg azt a büntetést, hogy reggel az a látvány fogadjon, hogy mosatlan vár rám.


Szűrő persze nekem is van a mosogatóban, de attól még ahhoz is csak hozzá kell nyúlni. Hát ezt valóban nagyon undorítónak érzem, de hát csak ki kell venni mosogatás után.

2016. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Főzés.

Milyen ételmaradék? Le szoktad kotorni a kaját a szemetesbe? Vedd ki kanállal :)

2016. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A csöpögőből vagy a mosogatógépbol kipakolni. Egyszeruuuuuuen utálom, inkább mosogazok, felmosok, WC pucolok, bármi, csak ne kelljen kipakolnom :D
2016. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Wc pucolás, és pók-pókhálótlanítás.
2016. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!