Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Átlagos hétköznapokon, nálatok...

Átlagos hétköznapokon, nálatok mekkora rend ill. rendetlenség van az otthonotokban?

Figyelt kérdés

Mi valahogy nehezen érjük utol magunkat, ha a rendrakásról, takarításról van szó. :-(

Hétköznap a mosatlan sokszor gyűlik a konyhában. A szobákban a kimosott ruhák nagyon nehezen kerülnek be a szekrényekbe, gyakran elidőznek székeken, fotelokban, kanapén. Stb... :-(

Ezért a szombatunk a takarításról szól. Most pedig itt a tavasz és a kertben is helyt kéne állni valamikor...

Bevallom, néha kezd nagyon elegem lenni!

Ti miként oldjátok ezt meg?



2017. márc. 8. 11:31
1 2 3
 21/21 Coffelia válasza:

A 3x2 perces mosogatáson konkrétan felröhögtem... az én fiam most 2,5 éves. Ha olyat főzök, akkor tele lesz a mosogató, plusz a tányérok, evés után rögtön aludni viszem, akkor nem lehet nekiállni mosogatni. Amikor napi 4 tanítvány jön közvetlenül egymás után hozzám, akik mind kapnak vizet, majd az utolsó után szó szerint azonnal fognom kell a kabátom és szaladni a gyerekért a bölcsibe, akkor csak este mosogatok, vagy mosogat a férjem, ha én már hulla vagyok, de akkor 20 percig folyamatosan.

Az előszoba egyben az étkező, télen nagyon hideg, nem lehet ott reggelizni, ezért a nappalit majdnem minden nap ki kell porszívózni. Általában időben elrakom a ruhákat, én ráadásul vasalós vagyok (lennék), de van olyan, hogy irgalmatlanul besokallok, hogy folyton csak pörgök, ilyenkor elmegyek aludni és kész... esetleg napokig nem rakom el, mert nincs rá lelkierőm. Aztán elrakom vagy én, vagy a férjem. A gyerkőc secperc alatt szétpakolja a nappalit, minden nap többször kell utána négykézláb kúszni a cuccokért.

2019. febr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!