Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi fogy nálatok havonta...

Mennyi fogy nálatok havonta kajára?

Figyelt kérdés
Tudom, nem ide tartozik a kérdés, csak háztartási, azért teszem fel ide. Nálunk 40-50 ezer - 2 en vagyunk. Ti hogy csináljátok? Miről mondasz le, amin tudsz spórolni? Min nem spórolsz egyáltalán? Én megpróbálok mindig főzni és nem rendelni, heti 3-4 joghurt, amit kicsit talán luxusnak érzek, de végül is az kell + gyümölcs, de az akciósat veszem. Ti hogy csináljátok?
2010. máj. 12. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
40k Ft és 3-an vagyunk. Nasira és üdítőre csak ritkán futja sajnos.
2010. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Nekünk olyan 200000 ft megy el egy hónapba.Mindig van idítő nasi,sokat járok el gyrosozni vagy pizzázni esetleg hamburgerezni.

Gyakran járunk étterembe is.

Négyen élünk együtt.Apa,anya,az egyetemista bátyjám és én

2010. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Átlag heti 10-15ezer ft megy el a boltban kajára(ez a minimum),és olyan dolgokra amik kellenek a háztartásba+havi 12ezer higiénia szerekre.1-2főre.
2010. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!