Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A nők vágynak arra, hogy a...

A nők vágynak arra, hogy a házimunkát szolga csinálja meg helyettük?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyan nem vagyok nő, de a mosás, vasalás, takarítást bejárónő csinálja, mert se kedvem se időm nincs foglalkozni vele.
2017. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy szolga??

Szolgára nem vágyom. És arra sem, hogy egy idegen tébláboljon körülöttünk. Nem akarok idegent beengedni az intim szférámba. Úgyhogy annyit takarítok, amennyit kedvem van, max. kupi van és kész.

2017. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem így működik . Vn aki vágyik rá hogy legyen bejárónője de nem telik rá. Van akinek tellne rá de nem szeretné hogy idegen nyulkáljon a cuccaihoz. Haveromékhoz jár heti egyszer egy nő takarítani. Haverom is sokat dolgozik és a felesége is. Mindketten jól keresnek. Megtehetik hogy heti egyszer kitakarítson náluk valaki 5000 ért. Nincs ezzel semmi gond szerintem. Én ha megtehetném se nagyon szeretném hogy bárki a holmiaim közt turkáljon akkor inkább legyen néha rendetlenség. A nagyobb probléma manapság sok nőnél hogy egy nokedlit nem tud kiszaggatni .
2017. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én a porszívózást szívesen feladnám meg a felmosást. A többivel nincs gond. Porszívózni általában a férjem szokott de ő sem szereti mondjuk.
2017. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan, ez amolyan burkolt szexhírdetésnek néz ki. Bár lehet be kellett volna próbálnom, hogy megírom hogy igen, és egy férfi jelentkezett volna, hogy megcsinálja nekem, lesz a szolgám. :D
2017. jún. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Privit nem enged elküldeni, de köszi nem, van barátom. :) Bár néha tényleg jó volna ha nem nekem kéne ezt-azt csinálni. :D
2017. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utálok takarítani, így ha annyi pénzem lenne, tuti nem csinálnám meg.
2017. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!