Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szedjem ki a penész...

Hogy szedjem ki a penész szagot a hűtőből?

Figyelt kérdés

Kaptunk egyik mamámtól egy hűtőt, de az egy ideje a teraszon volt, és bepenészedett. Flóraszeptes vízzel takarítottam ki az egészet, de valamennyire még mindig érezni azz a dohos, penészes szagot. Valami ötlet, hogy mivel lehetne megszüntetni, van valakinek?

Köszönöm, ha valaki hasznos kommentet ír!



2017. okt. 6. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szodabikarbonat tarts a hutoben es kiszedi a szagot azzal kiis moshatod tobbszor is > de egy doboz legyen benne kinyitva
2017. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik hűtőszekrénybe való elemes ózongenerátor, nekünk nagyon bevált. Mondjuk nem penészes a hűtőnk, és rendszeresen takarítva van, de akármennyire is igyekszünk tisztán tartani, én pár nap után érzem benne azt a tipikus kellemetlen hűtő szagot, na ezt teljesen jól megszüntette a kütyü. Szerintem penész ellen is jó lehet, mert a bacikat és a penész spórákat is öli, amellett, hogy szagtalanít.
2017. okt. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tarts a hűtőben egy kis edényben kávézaccot, csodákra képes!
2017. okt. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Aktív klóros fertőtlenítés leszed bármit. Sima domestossal 24ó bekened mindenhol, másnap öblít. Az aktív klór minden ismert kórokozót elpusztít. Ja kivehető dolgokat is vedd ki a hozzáférhetőségek miatt. Meg azokat is áztasd be. Elég pár spóra és elszaporodhat.
2017. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Domestos al kipucolod. Utána egy csomag szódaport teszel az ajtóba nyitva.
2017. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!