Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik öblítőt ajánlanátok?

Melyik öblítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sok emberrel találkozom akinek a ruhája nagyon jó illatú, és sokáig lehet rajta érezni, hogy nagyon jó ölbítőt használ. Én is szeretnék egy olyan öblítővel mosni aminek nagyon erős illata van és sokáig tart. Mit javasoltok?
2018. febr. 14. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Nekem a Silan sensitive vált be legjobban.

Az öblítő adagolót maximumig töltöm, kivéve ha kevés ruhát mosok, de átlagos adagnál teletöltöm.

2018. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Amikor valakin ezt intenzíven érzed, kérdezd meg tőle, hogy mit használ!

Ne haragudj, nem bántani akarlak, de ne az öblítő legyen a parfümöd! Nem túl elegáns dolog "egyenillatot" húzni magunk után. Pontosan elég a tiszta ruha illata és a korodnak megfelelő, egyedi, könnyű és szolid illatszer,... ha már illatot szeretnél.

2018. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Én az arany flakonos Lenor Parfumelle gold orhid öblítőjét használom, nagyon kevés is elég belőle,mégis sokáig megmarad az illata.
2018. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
26%
Kedves Kérdező! Az első válaszolóval értek egyet, én is tele töltöm. A 'rendes' adagolás mellett hamar elszáll az illat, így viszont a rendszeresen hordott ruháknál ( pl most épp sál, sapka) sokáig érződik az öblítő illata. Egyébként valami markánsabbat használj, silan, lenor, ciccolino, ezek a tartósabbak egyébként is.
2018. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arany lenor, amit írtak előttem! :)
2018. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Én pár hónapja döntöttem úgy, hogy kipróbálom a Souldrops öblítőjét. Környezetbarát, magyar termék. Lilát használok, nagyon szeretem az illatát, sokáig tartja a ruha.

Viszont te egy idő után hozzászoksz az illatodhoz, nem biztos hogy érzed, hogy van, míg másé "megcsap".

Vigyázz rá, hogy ne vidd túlzásba, mert úgy inkább tolakodó lehet a jelenséged. :)

2018. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!