Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hetek óta keresek olajpermetez...

Hetek óta keresek olajpermetezőt. Már vettem is, és visszavittem. Nem permeteznek, csak egy pontra fújnak. Létezik egyáltalán ilyen, ami permetez? Diétához kellene, olivához.

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom. Egy pontra permetez, még visszavinni sem tudom, mert kaptam. De nem is látok sehol semmilyen választékot. Régen a Sparban volt, azt tudom, ismerősöm vett kb. 10 éve, az rendesen permetez.
2018. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Ezt használta már valaki?

[link]

2018. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem ismerem, amit belinkeltél, de látom, hogy ebben benne van "gyárilag" a cucc és nem tudom, ha kifogyott, utána tölthető-e. Nekem kizárólag olívához kellene.
2018. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
91%
Szerintem nem tölthető után sajnos.
2018. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem utántölthető, tehát nem opció. És rohadt drága is. Én is mindig váltogatom az olajakat, ezért kellene tölthető. A kérdés még nyitott....
2018. márc. 5. 09:31
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdést?!

Hiszen minden háztartás tele van spray-s flakonokkal, amik előbb-utóbb kiürülnek.

Kimossátok és hajrá!


Amúgy a legtöbb műanyag spray tetejének a menete megegyezik pl. a félliteres kommersz pálinkásüveg menetével, ha valaki üveggel esztétikusabbnak találja.

Néhánynak a fuvókája is állítható.

2018. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Konkrétan egyet mondjál, aminek használható a feje, és indulok is megvenni. A két decis üveg, ha valóban kompatibilis - jó megoldás lehet.
2018. márc. 7. 10:33
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi a forever first flakonjával nyomjuk ugyanazzal a flakonnal már kb 3 éve.
2018. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 TappancsMancs ***** válasza:
Hát szerintem úgy ki nem mosható, hogy ne maradjon benne az illata a parfümnek vagy bárminek.
2018. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a hideg olajat egy sugárban spricceli de ha kicsit melegebb az olaj akkor már jó. Tedd bele a flakont méhány percre meleg vízbe.
2018. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!