Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen rendszer szerint...

Milyen rendszer szerint szoktatok mosni?

Figyelt kérdés

Az én rendszerem: fehér, világos színes, színes, sötét. (Persze csak ruhák, nem lakástextil.) Anyám szerint rossz a rendszer, mert így például színes kategória alatt együtt mosom a színes zoknikat a színes alsóneműkkel (és persze a pólókkal). Na de akkor mihez tegyem a színes zoknikat? Ő inkább funkció szerint mos: póló, nadrág+sötét zokni, "játszósruha"+színes zokni, fehérnemű meg mittudomén még milyen kategóriái vannak :D Oké, a halvány színű bugyik még mehetnek együtt a fehérekkel. Na de az élénk pirosak, kékek stb?

(Bocsi, ha hosszú voltam)


2018. ápr. 14. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem bonyolítjuk túl: sötét + világos, ennyi. Ami nagyon kényes vagy nagyon ereszt azt kézzel mossuk (de csak pár ilyen darab van)
2018. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sötét az egyik mosóba, világos a másikba, élénk színeket szerencsére a családban senki nem szeret hordani egyetlen egy piros pólóm van, azt a sötétekkel szoktam.

A harmadikba a munkásruhámat, 45 perca alatt végez mind a 3, akkor jó időben kiteregetek az udvarra, rossz időben 2*40perc szárító és lehet hajtogatni... ideális esetbem 180perc alatt kész vagyok a heti mosással.

2018. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Világosak, sötétek külön, ágyneműk- törölközők szintén külön . Nem igen vannak olyan ruháink, amik eresztik a színüket, nem végzünk fizikai munkát(nincs erősen szennyezett ruha), a bugyimat meg a legnagyobb lelki nyugalommal mosom együtt a zoknikkal. Egyedül a fehér ingeknek szoktam egy külön mosást indítani, ha alkalomadtán azt kellett felvennünk.
2018. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Világos - sötét - ágynemű, amikor összejön egy mosógépnyi adag. Az ágyneműhöz be szoktam tenni mást is, ha hasonló árnyalatú.

Mindent 60 fokon mosok, színfogó kendővel.

Gyönyörűek és tiszták a ruhák, semmi nem megy össze.

2018. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!