Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kell takarítani? Vigyem ki a...

Ősz kérdése:

Kell takarítani? Vigyem ki a kukát? Mi a teendő? Vajon neki van igaza? Ahol lakom ott se csinálja mindenki még az se aki ott lakik az se

Figyelt kérdés
Van egy lakásom,de nem lakom ott,de a közös képviselő mindenféle levelet írogat ,hogy muszáj takarítani és a kukát ki vinni ha nem is lakom ott.

2018. máj. 16. 23:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
könnyű ítélkezni kedves útólsó!ÜGYVÉDET rám küldték tehát nem én fizetem,felújításra úgy volt pénzem hogy maradt az előző lakásból.Én már vettem lakást-sehol ilyen nem volt,meg hát 4 lakóból kettő lakik ott-az egyiknek 3 nagy kutyája is van mikor felsepertem el kellett dobni a partvist mert olyan szőrős lett-azt hiszem innen csak dobbantani lehet
2018. máj. 17. 12:04
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem akarok ítélkezni, csak furcsálltam. nem érdemes idáig hagyni elfajulni a dolgokat, mert jó eséllyel tényleg bebukod. Ha nem laksz ott, miért nem adod ki? Akkor az albérlő megcsinálja a dolgokat, vagy kifizetteted vele.
2018. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
kiadnám de még senkinek nem kellett
2018. máj. 17. 12:17
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem volt ilyen máshol, mert ott nyilván fizettek egy takarítót a közös költségből és az ő dolga volt ez.

Anyukáméknál ők takarítanak, ők húzzák ki a kukát. Ahol egyedülállóként laktam, ott takarító csinálta ezt.


Hiába keresed a kifogásokat, ebből jól nem jöhetsz ki. Ha egyszer ez a szabály, akkor ezt kell csinálnod. Lényegtelen, hogy ott laksz-e, az a lényeg, hogy tulajdonod van ott.

Egyébként honnan tudod, hogy a többi, kuka-ki-nem-húzogató szomszéd nem kap hasonló felszólításokat?

Ahogy írták már, nem muszáj neked elvégezned ezt, megbízhatsz vele mást is (csak nyilván ezt honorálni kell).

2018. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szólásokat mindenkinek-látom csak olyanok vannak akik azt mondják csináljam meg a munkát-mikor van hogy 3 hónapig se megyek oda -másnak takarítsak nem tudom elfogadni-a kukát meg végképp nem fogom húzgálni-mikor munka után -késő estig dolgozom-fizetni meg nem tudok nem is akarok-majd lesz valahogy
2018. máj. 17. 21:46
 16/23 anonim ***** válasza:
82%

"fizetni meg nem tudok nem is akarok"

Nem kellett volna társasházban lakást venni.

2018. máj. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

15-re:

Talán ezért is terjed az, hogy csináljon mindent külsős és fizetnek érte.

Mert ezek a dolgok csak úgy működnek, ha mindenki megérti, hogy a szabályok rá is vonatkoznak.

Én meg ezért is örülök, hogy családi házba költözhettem: nem kell közösködnöm másokkal. :DDD

2018. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
családi ház jó dolog bár az egy feneketlen kút-meg nem mindenki tud olyat venni- ahol lakom egész máshogy megy-nincs takarító mindenki felmos maga előtt mikor akar senki semmire nincs kényszerítve-pedig kuka is van -mondjuk be szoktam húzni-mikor már üres.De itt élek-természetes-itt van olyan aki nem lakik itt-semmit se csinál hiszen egy évben ha ötször jön-én se többet megyek-de undorítő hogy a postaládámat megtömik mindenféle papírral használt zsepivel-pedig kiírtam nem kérek semmi reklámot-szemétkednek rendesen
2018. máj. 18. 11:10
 19/23 anonim ***** válasza:

El kellene dönteni mit is szeretnél:


Kérdésben:

"Van egy lakásom,de nem lakom ott"

Kommentben:

"De itt élek"


Nem kellene kitalált problémákkal teleszemetelni a netet!

Azt azért illene tudni már az elején, hogy hol is élsz!

2018. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

"undorítő hogy a postaládámat megtömik mindenféle papírral használt zsepivel"


Gondolom a tökök tele van azzal, hogy nem veszed ki a részed a társasház működéséből! Amibe bizony beletartozik a kuka kihúzása és a takarítás is. Függetlenül attól, hogy lakott-e a lakásod avagy sem!

2018. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!