Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kell takarítani? Vigyem ki a...

Ősz kérdése:

Kell takarítani? Vigyem ki a kukát? Mi a teendő? Vajon neki van igaza? Ahol lakom ott se csinálja mindenki még az se aki ott lakik az se

Figyelt kérdés
Van egy lakásom,de nem lakom ott,de a közös képviselő mindenféle levelet írogat ,hogy muszáj takarítani és a kukát ki vinni ha nem is lakom ott.

2018. máj. 16. 23:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem hat meg,szerintem aki külföldön dolgozik se jár haza takarítani-persze rá is morognak-nem lakom ott nem is szeretnék-egyenlőre máshol élek-még a takarítás esetleg menne fizetek egy ismerős elvállalja-de a kukát nem tudom kifogja húzni-már holnap megy is.remélem így már nem lesz gond
2018. máj. 18. 20:33
 22/23 A kérdező kommentje:
lehet ,hogy kellett volna takarítani-meg kukát kihúzni-senki nem közölte-meg késő estig dolgozom nem tudok heti háromszor oda menni-így nem jártam oda csak nagyon ritkán-ha nem is takarítok szemétkedni nem kellene én se bántok senkit se-meg ez olyan lenne hogy másnak mosok fel-nem tudom elfogadni-de mindegy már fognak menni helyettem
2018. máj. 18. 20:38
 23/23 anonim ***** válasza:

1. A társasházakban be van osztva, melyik lakástulajdonos melyik héten takarítja a lépcsőházat, és intézi el a Te esetedben a kuka kivételét.

2. Sokan felfogadnak takarítót, vagy pedig egy korábbi lakhelyemen az egyik Néninek 500 Ft lett fizetve (vidéken) minden lakó által, így Ő takarította a lépcsőházat.

3. Mint tulajdonos kötelező Rád nézve a ház szabályzatában leírtak betartása.

4. Beszélj valamelyik tulajdonossal, hátha átvállalja a kuka kivetelét és a takarítást egy összeg fejében.


Nem mai kérdés, mi lett azóta?

2018. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!