Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép tabletta? A nagy...

Mosogatógép tabletta? A nagy márkák helyett mi jó?

Figyelt kérdés

2 éves Candy 9 terítékes mosogatógép.

-Finish: jó, csak rettenetesen koptatja az edényeket (kb mintha valami savval mosogatnék).

-Somat: szörnyű, nem mosogat rendesen, és büdösek az edények

-Jar: szépen mosogat, csak mosogatószer szagú minden edény.


Finish öblítő, és most Rossmannos só van benne. Kb 2 havonta tisztítom Finish mosogatógép tisztítóval.


Nektek melyik tabletta vált be? Ami szépen mosogat, és illatmentesek az edények utána?


2018. aug. 24. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a legegyszerűbb 12 terítékes Indesitem van 10 éve (nem dicsérem meg, mert akkor tuti, hogy holnap elromlik)de nekem csak a JAR vált be.

Amikor vettem valamelyik üzletlánc sajátmárkás (olcsóbb) termékét, azok 90%-ban nem oldódtak fel, hanem a lefolyó környékére voltak ragadva, így nem tudom hitelt érdemlően elbírálni őket.

Én a Finish-ről és a Somat-ról nagyon rossz véleménnyel vagyok. Olyannyira, hogy ajándékba kaptam egy hatalmas dobozzal és kidobtam.

2018. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Lidl és Aldi saját márkásak. Árban és minőségben is nagyon jók.
2018. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aldi tabletta, aldi só. Vagy DM vag yMüller saját márkás-


Nem mosogatom finish tisztítóval, aldissal mosogatom. Ugyanaz, csak nincs túlárazva.

2018. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A DM ben veszem a por mosogatót,mert a tabletták nem oldódnak fel a rövid program alatt .
2018. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Somat gél. Gazdaságos, hatékony.
2018. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rosmmannos saját márkásat használom, attól szagmentesek az edények, de elég tiszták, én a mosgatószer szagra vagyok érzékeny. Inkább hosszabb programon mosogatok, de legyen szagmentes.
2018. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Rossmannban veszem, Ecover márkájú, környezetbarát. Nem is próbáltam mást, mert elégedett voltam vele mindig, de így nincs összehasonlítási alapom.
2018. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Most kipróbáltam a Lidl tablettát. Árban nagyon olcsó, és szagmentes, de nem túl jó a tisztítási hatékonysága. SZóval ez is kilőve.


Legközelebb a Rossmannban veszek, azt is kipróbálom.

2018. szept. 28. 10:11
 10/10 anonim ***** válasza:

9

Esetleg próbáld meg az Aldist. Tisztít, szagmentes.

2018. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!