Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek van még remény,...

Szerintetek van még remény, hogy valaha saját ingatlanom lehet?

Figyelt kérdés
Az árak csak mennek egyre feljebb és ott tartunk,ha havi 500 ezret keresek és ahogy van félre rakom az egészet és gyűjtök , akkor is sok év mire összejön a pénz. Hiteltől félek. Ti mit tennétek?

2019. aug. 13. 14:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

"Egy kis lakás is 20 milla kb"

[link]

2019. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
8: Minek gyúrnál 6%-os hozamra, mikor 10%-osra is lehet?
2019. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#11, Sajóbábony... Én Budapest vonzáskörzetét írtam, itt vagy Budapesten képzelem el az életem, Sajóbábony nem jöhet szóba. Ha megveszem , akkor folyton utazni kéne és elég maceray nem tudom jövedelmező-e, ott biztos kevesebbért lehet kiadni. Szerintetek ebben tényleg lenne biznisz, hogy mondjuk megveszek mucsaröcsögén egy ilyen olcsó házat?
2019. aug. 13. 23:35
 14/20 A kérdező kommentje:
Meg felek az átveréstől is ,mert ami túl szép az valószínűleg nem igaz, ha abból indulok ki minket annak idején hányan akartak átvágni, mikor a családi házat kerestük és vásároltuk
2019. aug. 13. 23:36
 15/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk csak most látom,hogy több ilyen olcsóbb is van. Köszi a linket :D Hát nem tudom
2019. aug. 13. 23:38
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek ezek miért ennyire olcsók?
2019. aug. 13. 23:40
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezek "szabadulós"ingatlanok. Olyan ingatlanok, amik az ingatlanbumm előtt még ennyiért se keltek el és most szabadulnának tőlük. Vagy tulajdonosi problémák, vagy állag, vagy környék miatt általában.

Ilyen Karcag, meg Starján helyekről azért tudni kell, hogy arrafelé nem annyira dübörög a gazdaság, nagyon kevés a munkalehetőség.

2019. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
53%

Hitelt én nem vennék fel. Vannak fb csoportok ahol felújítandó de költözhető házakat árulnak olyan 3-6 millió között, és van sokszor olyan lehetőség, hogy leraksz egy fix összeget és a többit részletekben fizeted ki. Persze ezt szerződéssel nyilván.

És azért nem mindegy, hogy egy házat 30 millióért veszek meg vagy "csak" 4 millióért. Oké sokba fog a felújítás kerülni de már ott vagy, hogy van egy saját házad.

2019. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés: mennyit szánnál rá?

Milyen házat udvart szeretnél?

+ Berendezés, autó...stb


Bp és környéke áraiból ezerszer szebb helyre lehet költözni s jobb lehetőségekkel.


Mi ausztriàban vettünk 120mill értékben házat, csodás kilátás, "tengerpart" hatású vízpart, hegyek a túloldalt.


+ Vannak támogatások.


Biztos, hogy magyarba vennél egy lyukat?

2019. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem kamuzol félretett összegben...pls számolj már...


5.4mill/év minimum (450k/hó eltett kess)


S vannak jobb munkalehetőségek, fizu/bevétel, ha nem rekedsz meg alul.


Vegyél elő egy lapot s szórakozz picit a számokkal.

2019. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!