Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogok tudni valaha rendesen...

Fogok tudni valaha rendesen nyelni? Van remény?!

Figyelt kérdés

Szóval általános 2.osztályba kezdődött minden amikor ittam az egyik nyomorék gyerek meg ijesztett amitől félre nyeltem és utána valamiért csak úgy tudtam nyelni hogy hozzá értem a fejemhez ami nem tudom miért volt ez azóta is megvan utána ki alakult az is hogy ha hátra dőlök akkor le tudom nyelni de akkor is csak kis kortyokba egyszere folyamatosan nem tudok inni egy pohárbol..... Hiába mondja akárki hogy küzdjem le de ez NEM félelem csak simán nem tudom le nyelni mert úgy nem megy le semmi! Szóval ha ezeket nem csinálom meg akkor nem tudom lenyelni ami a számba van volt hogy a nyálamat is nehéz volt lenyelni....Járok pszichológushoz és pszichiáterhez is de amikor elmondtam a pszichológusnak ezt akkor azt mondta hogy ő még nem hallott ilyenről.... Csak nekem van ilyen? Más embernek nincs ilyen a világon hogy csinálnia kell valamit hogy nyelni tudjon nem pont ez csak valami más?! Ha ezen nem tud segiteni akkor nem is fogok többet járni hozzál mert felesleges akkor...

UI:Ez nem kamu kérdés!! Nem kell ide jönni pofázni meg kötekedni mint a másik kérdésemnél!!! Van elég bajom nem kellenék ide még az ilyen nyomorékok!!!!! 16/f Van még esélyem hogy normális legyek?



2016. nov. 16. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem pszihológushoz kellene járni, hanem rendes orvoshoz pl a gégészetre...
2016. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olvasd már el még egyszer...csak úgy tudom lenyelni ha valaminek neki döntöm a fejem mert máshogy nem megy le...
2016. nov. 16. 20:15
 3/14 A kérdező kommentje:
nincs semmi baja a torkomnak..
2016. nov. 16. 20:16
 4/14 Metionin ***** válasza:

Nekem olyanom van, hogy nem tudok gyógyszert lenyelni. hiába próbáltam mindenhogy, egyszerűen nem megy le. Pedig nem ért semmilyen trauma ezzel kapcsolatban.

Amúgy miért baj, hogy hátradőlve nyelsz? Mit ad hozzá ez a hátradöntés, amitől sikerül a nyelés?

Szerintem ezt a gyerekkori traumát kellene valamiképpen helyretenni és akkor talán sikerül megtanulni normálisan nyelni, hiszen azelőtt is képes voltál rá.

2016. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
fej fogás meg hátradölve nyelés elég fura másoknak és én mások előtt nem tudok nyelni azért zavar mert iskolába folyton éhezek,inni meg a wcbe szoktam
2016. nov. 16. 21:52
 6/14 anonim ***** válasza:

De akkor most azért nem tudod lenyelni mert lelki erőd nincsen hozzád vagy mert fizikailag lehetetlen? Mostmár nem értem, mert csak van valami baj a testeddel ha nem csak félelemből nem tudod, attól hogy nem érzed tünetét hogy van valami baj a torkoddal attól még lehet.

Mert te most mind a kettő feltevést tagadod...

2016. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Istenem ott van hogy FEJFOGÁS és hogy HÁTRA döntés nélkül nem tudom lenyelni ami a számba van!!!
2016. nov. 17. 14:55
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak simán ha nem csinálom ezeket akkor nem tudok nyelni tanuljatok már meg szöveget értelmezni!!!!
2016. nov. 17. 14:57
 9/14 anonim ***** válasza:
De hát ha nem csak azért nem tudod mert félsz, és testileg lehetetlen akkor csak orvos kell értsd már meg! Te vagy az értetlen.... Akkor ne menj orvoshoz.... Egyentalán miért nem már akkor mentél mióta kialakult? Ennyire érdekel az egészséged? Te ha levágnád az ujjad sem mennél el kórházba vagy mi?
2016. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De ezekenek a CSELEKEDETEKNEK semmi köze a nyelőcsőhöz mert anélkül hiába próbálkozok nem megy le!!!
2016. nov. 17. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!