Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hiába gyűjtögetek önerőre, az...

Hiába gyűjtögetek önerőre, az önerőm növekedése nem tud lépésttartani az árak növekedésèvel. Egyedülálló vagyok. Hova tovább ilyenkor? Annyira elkeserítő.

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanígy vagyok, ez engem is érdekelne.
2019. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Albérletbe.

Nem kell mindenkinek saját lakásban laknia.

2019. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

Kettes, te egy ordenéra nagy sutyerák vagy.


Válaszolva. Szerintem két éven belül jelentős áresés fog történni az ingatlanpiacon. Ha tudod, akkor figyeld az amerikai tőzsdét és az ottani befektetési, hitelezési ügyleteket. A minap ismét elérték a 15.000.000.000 $-os “kintlévőség” határértéket, a hozamgörbe megfordult. Ugyanez történt a legutóbbi válságnál is, aztán bedőlt a Lehman Brothers és összeomlott a piac. Mi van most itt? Állítólag óriási bérnövekedés és elszaladt ingatlanarak. Én pesszimista vagyok, de ez eddig minden pénzügyi csalódástól megmentett. Én most még gyüjtök tovább inkább.

2019. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
#3: ENNYIRE fáj az igazság?
2019. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

#2...

Nem mindenki akar élete végéig albérletből albérletbe járni, esetlegesen gyereket vállalni sem. Ha neked ez megfelelne az tökjó, a te dolgod, de a kérdező nyilvánvalóan nem ezt szeretné. Ez nem olyan, hogy nem kell mindenkinek autót vezetni, vagy hogy nem kell mindenkinek diplomát szerezni....

2019. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem a hiszti okát.

Nyilván a legtöbben szeretnének saját lakást, de ezek közül nagyon sokan nem engedhetik maguknak, ahogy a kérdező sem, meg még sokan mások sem.

De abban a szerencsés helyzetben vannak, hogy ennek ellenére sem kell az utcára kerülniük, mert bérelhetnek lakást vásárlás helyett, ergó nem kell lakást venniük, ha egyszer nem tudnak.

Ha sutyeráknak gondoltok attól, hogy leírom, ha nem, az igazság attól még igazság marad.

2019. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 mindentudó99 ***** válasza:
71%
A legtöbb ember nem annyira tehetős mint te hogy élete során két szuper családi ház árat tegye más zsebébe. Veled ellentétben mi ezt nem engedhetjük neg magunknak. Szerencsés vagy hogy te ilyen tehetős vagy
2019. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

:D :D :D

Tud venni saját lakást? Nem.

Akkor mi marad? Ugye, hogy ugye.

2019. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Jajjj 59%os, te tényleg nagy sutyerák vagy....miért a mi sikertelenségünk, ha az ingatlan árak folyamatosan emelkednek és a bérünk nem tart lépést ezzel? Nem hisztizik senki, csak te kezdtél el úgy beszélni a saját lakásról, mintha ahhoz ki kellene érdemelni a jogot.
2019. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Csak gyujtogess es varj ameddig lemennek a haz arak.

Itt amerikaban is arrol beszelnek hogy hamarosan lejebb mennek az arak. Most itt is nagyon dragak a hazak.

Mi is hazra gyujtunk es remelhetoleg jovore veszunk fel hitelt es onerovel meg hitellel lesz egy kis hazunk.


Alberlet nagyon draga. Egyszeruen nem eri meg mert nem ugy alakitod a hazat ahogy szeretned, soha nem lesz a tied, stb.


Ha szeretnel part akkor keress valakit es lakj szuloknel addig ha megoldhato.

Ketten minden konnyebb. En nem tudnek egyedul sztem semilyen hazat se venni max ha 6 evig gyujtok akkor lehetne hazam ha visszakoltozok Magyarorszagra es videken veszek egy oregebb hazat.

2019. aug. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!