Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek mennyiért lehetne...

Szerintetek mennyiért lehetne eladni az alábbi ingatlant?

Figyelt kérdés

Picike studiolakás a Blaha mögött, (kb. 3 perc séta a körút), földszinti, belső udvarra néző, csendes. A lakás maga elegge lepukkant.

Mit gondoltok?


2019. aug. 23. 14:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A Palotanegyed meghatarozasa szerint a kiskörút es a nagykörút közti resz ertendo ezen a teruleten, kerlek ne okoskodj, erdemleges valaszt, amugy se tudtal irni.

Aki irt is vmi konkretumot annak köszi. Utolso a futes gazkonvektoros, a tobbi kerdesedre mar leirtam korabban mindent, van benne furdo is meg konyharesz is.

2019. aug. 23. 21:00
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

11: Igen, és a Blaha a Nagykörúton van, tehát 0 percre a Blahától már a Palotanegyed van.


Én nem tudtam érdemben válaszolni?

4 válaszban soroltam fel, milyen paraméterekre lenne szükség tőled ahhoz, hogy árat lehessen mondani, de nem tudtál érdemleges adatokat mondani.

Mind2 területen van ingatlanunk, úgyhogy elég pontos árat tudnék mondani, ha elárulnád végre a paramétereit, de még a nm-t se tudod, meg még az utcát sem mondtad meg, nemhogy többi kérdezett adatot.

De azt nem értem, 20 perc alatt kiolvashatod a választ az ingatlan.com-ról, mért nem teszed, vagy kihívhatsz egy értékbecslőt. Itt várod az ingyen értékbecslést adatok megadása nélkül.

2019. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!