Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Duplájára emelkedhetnek-e az...

Duplájára emelkedhetnek-e az ingatlanárak az elkövetkező néhány év alatt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 20:58
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
83%

"nem üresen állnak"


Olvasgass itt kérdéseket, van, hogy 10-en válaszolják, hogy ők aztán soha nem engednének bérlőt a lakatlan lakásukba, csak őrizgetik, hogy majd eladják nyugdíjas korukban.

2019. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
87%

21: Na, mutass egy ilyet!:)


Én is írtam le itt olyan mondatot, hogy érdemesebb nem kiadni, míg eladom, de ez 1 éves befektetésre vonatkozik.

Piac- és élethelyzetfüggő a dolog, 1-2 évig mi éri meg.

De hogy 40 évig üresen fenntartani egy lakást úgy, hogy nem is használod, nem élvezed ki, az veszteség, az nem kérdés! Ha használod akár gumiabroncstárolásra is és angolórák tartására, már megéri, mert egy tároló és egy tanterem bérleti díja sokkal, sokkal több, mint egy közös költség.


Ez a verzió még nem került a szemem elé, amit mondsz, pláne nem 10 embertől.:)

2019. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
91%

20: Hogy érted azt, hogy BESZÁLL?

Mibe száll be és ki?

2019. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
9%

#23, a beszállást úgy kell érteni, hogy megveszi a drága ingatlant, illetőleg ő is elkezd ingatlant árulni jó drágájé', esetleg többet. A Ponzi-sémák ezekből élnek meg...egy ideig. Azt, gondolom, nem nehéz belátni, hogy hosszútávon ez fenntarthatatlan.

Ha elég nagyra fújták a lufit, jó eséllyel az építőipart is viszi magával, amikor kidurran.

2019. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
74%

"a beszállást úgy kell érteni, hogy megveszi a drága ingatlant, illetőleg ő is elkezd ingatlant árulni jó drágájé', esetleg többet."


Ez nekem nem vili.

Mivaaan?:)

2019. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
12%

Ennél jobban nem tudom elmagyarázni, hidd el. Ha ennyire érdekel a piramisjátékok felépítése, működése stb., tengernyi szakirodalom van az interneten erről.

Ezt a cirkuszt már tulipánhagymával is eljátszotta az emberiség anno, egy ideig szépen prosperált a dolog, aztán, ahogy azt kell, be is dőlt a Ponzi-séma. És még az volt a szerencse, hogy a tulipánhagymából nem lett vérengzés, mint Albániában.

2019. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
22%
Igen.
2019. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
90%

26: Nagyon jó lenne, ha ezt a 2 linket betennéd, a tulipánhagymásat és az albán vérengzést.

Én nem látom, hol volna piramisjáték az ingatlanpiacon.

2019. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
91%
De tényleg nem értem, hogy milyen élethelyzetet írsz le azzal, hogy valaki megveszi az ingatlant drágáért, és közben többet elkezd árulni. Ilyet ember nem csinált még szerintem. Mért gondolod, hogy ez történik a piacon?..
2019. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
55%

#28 örömmel beteszem, parancsolj!


Az albán világcsúcs: [link]


A holland tulipánhagyma-őrület: [link]


Nem tudom, mit lehet ezen nem érteni, hogy az ember megvesz valamit X összegért, és elkezdi árulni X+ összegért. Ha van rá vevő, akkor miért ne tenné? És van rá vevő, mert még bőven akad balek beszálló, akik fenntartják ezt a Ponzi-sémát.

2019. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!