Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 12 milliós használt ingatlant...

12 milliós használt ingatlant néztek ki, de jó állapotban van (Nyíregy). Van 4 millió önerőm. Kaphatok rá hitelt ha megvan a 30% indulóm és 186 ezret keresek nettóban? 32 F.

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 20:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Nyíregyházán ismerős, ezt belváros közelinek írják és 54 m2-nek.

Ennek nem lehet rossz a banki értékbecslése sem.

[link]

2019. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21: Igen, csak ez közepes állpotú, hiába írják jónak, azaz ebbe felújítás nélkül nem költözöl be más után.

Ha magadnak laktad le, akkor még jó egy darabig.


A Kérdező pedig felújítottat talált. És sztem megkaphatja 10-ért.

2019. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az a kozepes allapotu nagyon tul van arazva. Miskolxon masfel szobas nagyon jo hasznalt 2 szobas lakasokat lattam 13 ert
2019. szept. 1. 18:18
 24/24 A kérdező kommentje:
Perwze ez csak kereses kerdese. Sokszor futok bele 10-11 millios nagyon jo nyiregyi lakasba. De mert gyorsan el akarjak adni. Azert annyi
2019. szept. 1. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!