Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ügyvéddel le van beszélve már...

Ügyvéddel le van beszélve már a foglaló átadásának időpontja, Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Ingatlanos nagy nehezen hozott egy vevőt, nagyon nyögvenyelősen haladt a dolog, és most megjelent nekem az utcáról egy vevő, aki kb 5 millióval többért venné meg a házat...

Az ingatlanos vevője már eléggé ideges amúgy is, mert elég régóta tart az folyamat, mindenféle banki, földhivatali, stb dolgok miatt.

Ha visszamondom az ingatlanos vevőjét, lehet ebből valami bajom?



2019. szept. 20. 11:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem tudom, hogy lehet-e belőle bajod, mert nem tudom, hogy milyen szerződést írtál alá az ingatlanirodával. Viszont én a vevő helyében lehet, hogy orrbavágnálak... Szerencsétlen már intézkedett, megiratta az ügyvéddel a szerződést - amit nyilván ki is kell fizetnie, attól függetlenül, hogy te visszalépsz. Legalább a kárát térítsd meg.
2019. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Viszont én a vevő helyében lehet, hogy orrbavágnálak"


Na ez a veszély nem fenyeget. :D


Amúgy a vevő is megéri a pénzét, főleg emiatt gondolkodtam el az egészen. Konkrétan egy bunkó gyökér. Nem részletezném, mi miatt.

2019. szept. 22. 16:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért térítené meg mert így fer ? Akkor intézkedjen ha felszólítják vagy beperlik , felnőtt emberek tudjak mit tesznek . Továbbá a leverés meg biztos sokat ad a későbbiekben .
2019. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 Mindenki bunkó gyökér és ingatlanturista aki nem ad rögtön 5 millióval nagyobb árat a hirdetési árnál manapság. Való igaz.
2019. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!