Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri egy hatalmas telket...

Megéri egy hatalmas telket venni olcsón? Dombtető, erdő, közel a város, víz, villany.

Figyelt kérdés
Tudok egy 6000 nm-es telket domboldalban. Jelenlegi besorolása legelő. Víz villany az utcában, csatorna és gáz nincs. A telek enyhén lejt dél-nyugati irányba. Megközelítése murvás úton lehet kb 800m. Enyhén emelkedős az út. A telek körül erdő van L alakban. Kicsi panoráma is van. Falu 1km-re, nagyobb városok 10-15km-re. Országút 800m-re. Nagyjából ezek az infók. Szerintetek mennyi pénzt érhet minimum és maximum a telek. Köszi a segítséget. A válaszok után gondoltam hogy megírom mi az irányára :) köszi előre is a válaszokat! Várom!
2019. szept. 25. 22:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg nem véletlenül olcsó. Nekem ingyen se kellene, mert rengeteget kellene költeni a közművekre.
2019. szept. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nem veszem meg. Igazatok van elég sok a hátránya. Mégegyszer köszi. Amúgy az irányára 3 Millió lett volna.
2019. szept. 26. 06:49
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Ezért a 3 milliót olcsónak gondolod? Kb. 500 ezret, ha ér a leírás alapján. Ha valami istenhátamögötti település közelében van még annyit sem.

Ha szép a hely én arra használnám, hogy nyáron lemennék a lovakkal, jurtát felcsapnám és lóval körbetúráznám a helyet. De építkezni semmiképpen nem építkeznék oda.

2019. szept. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ssaa jól leirta. Plusz ennek a telekkönyvi besorolása legelő, arra nem építkezhetsz, csak ha kivonatod.

Amúgy azért nincs közmű, mert egy legelőre minek?

jó döntés, ha nem veszed meg. Pl a közbiztonság manapság az ilyesféle romantika legnagyobb ellensége, benne is van a szóban nagyjából, hogy miért. sajnos, ide jutottunk

2019. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak úgy kivancsisagból.. Megirnad, hogy melyik települes közelében van? Vagy legalább a megyét?
2019. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Győrújbarát hegy is legelő/szántóföld volt kb 30 éve még... most 100+ milliós villák vannak ott. Csendes, szép panoráma, és km-ben közel Győrhöz, de időben viszont a forgalom miatt már sajnos lassan lehet haladni.


Ezen kívűl szüleim háza is hasonlóan értékelődött fel csak az Veszprém mellett pár km-re van. Ott is szántóföldre épült a ház kb 25 éve, fillérekért adták ezért vettek is fél hektárt, és már a csok előtt is 30 millió volt egy 1000 m2-es telek az utcában (3 hegy völgyében, kis patak a telek végén...) Most min 60-65 milliót ér a ház! Ugyan ez a faluban bentlenne max 30-35-öt érne. az utca amibe laknak falutól kb 1.5 km-re van, csak mostanra teljessen beépült és összeér a két terület.


Én nagyon szeretnék domb oldalba építkezni, úgy hogy a ház kb fele a földben van, szüleimé is ilyen és nyáron 40 fokban is max 22 fok szokott lenni klíma nélkül, és nincs szigetelve! Télen is 150000 ből kifűtik a 170 m2-es házat, úgy hogy 25-26 fok van bent.


viszont én már túlságossan elkényelmesedtem, és ahol nincs optikai net hálózat oda biztosan nem építkeznék, mert könnyen lehet, eltelik 10-15 év mire lesz nálad is.

2019. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Te döntésed. De hozzáteszem, hogy mi 15 éve próbálunk megszabadulni a budaörsi telkünktől béka segge alatti áron.
2019. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi meg nem is hirdettük a telkünket, ami nagyon elhanyagolt volt, közművek nélküli, és mégis többen érdeklődtek. Egyiküknek el is adtuk.

A kertünk felére is érdeklődött valaki, vele is megegyeztünk egy viszonylag elfogadható árban. Erre azért kelendőek az ingatlanok. ( Kecskeméttől 10 km-re, egy kis községben)

2019. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!