Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Panellakást lehet vásárolni?

Panellakást lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Kis házat akartam elsőnek, de általában hatalmas a kert hozzá, nem szeretem a növényeket a sok munkát vele. Fűnyírás, fák..


A lényeg: csak kiadó panellakásokat találtam eddig.


Esetleg valaki tud olyan megoldást, hogy kert ne legyen vagy kicsi, és még lehet vásárolni? Körülbelül 10 millióig.


2019. nov. 2. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

??


Több ezer panellakás van eladó országszerte... Nem is értem a kérdést. A másik, hogy 10 millióért lakást nem fogsz SEHOL kapni, vagy valami "telepen"... Tényleg nincs annyiért vagy alatta.


Csak 17 ezer találat... [link]

2019. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És mi mind tudjuk hol laksz és hová költöznél.

Ja nem.

2019. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, panellakást nem lehet vásárolni, azok csak dísznek vannak... De komolyan, miféle kérdés ez?? Bár egyetlen értelme van: 10 millióért ugyanis nem kapsz panellakást, legalábbis Budapesten. Vidéken még akad.

És még valami: Hallottál már olyanról, hogy társasház? Ilyenek vannak panelból is és téglából is, emeletesek (kert nélkül), vagy földszintesek kicsi kerttel (közös udvarral).

2019. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 2. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél venni?...

Panellakást?

Hol kerested?

2019. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kerülnek "műemlék-védelem" alá, addig meg lehet venni őket.. Persze, lehet, hogy utána is, kifejezetten retró-kedvelő milliárdosoknak, de valószínűleg az eredeti állapoton már nem lehet változtatni.
2019. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a kínálattal van a baj, hanem az árral! Vidéki vagyok, de a közelünkben megyeszékhelyen is egy átlag 65-70 négyzetméteres panellakás 20 milliónál kezdődik legolcsóbban, nem tudom, hogy az országban van-e ennél olcsóbb nagyváros, de ha igen, tutira nem kapsz ott sem 12-15 milliónál olcsóbban!

Ha esetleg egy ingatlanos oldal szűrőjét állítottad be max. 10 millióig, akkor ne csodálkozz, hogy nincs találat!

2019. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!