Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki panelban lakik, mindezt...

Aki panelban lakik, mindezt hogyan oldja meg? Mi a megoldás, amíg nincs saját garázsom?

Figyelt kérdés

Családi házban lakom jelenleg, a szüleimmel, de most adódna végre lehetőség a költözésre, saját lakásba/házba. Kertes családi házról letettem, mert egyel élnék, ezért gondoltam a társasház ideálisabb és kényelmesebb lenne számomra (nem biztos hogy nőként egyedül meg tudnék bírkózni az esetleges akadályokkal, ha pl beázna az ingatlan vagy valami nagyobb dolog történne, amihez férfi kellene, mert ugye szakembert meg NEM lehet találni napjainkabn).

Szóval, ha panelba mennék, a cuccaimat hol és hogyan tudnám letárolni, amíg nem tudnék garázst venni? Pl van motorom, azt hagyjam az utcán? A téli/nyári gumi szetteimet hol tároljam? A gépeimet (flex, csiszoló stb)?

A szülői háztól 150 km-re mennék, úgyhogy szerintem nem lenne kényelmes ezeket ott tárolni és folyton hazarohangálni!

Te hogy oldod meg ezek leraktározását?


Előre is köszi a válaszokat!


2019. nov. 26. 10:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha 10 ezer Ft/garnitúra/év, abból csak akkor lesz 20ezer, ha az abroncsokon közlekedsz.

Bocs.

2019. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21: Mondom, nem egy év annyi, hanem egy szezon. Egy év két szezon.
2019. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!