Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen áron lehet eladni egy...

Milyen áron lehet eladni egy ilyen lakást mostanában?

Figyelt kérdés
Panel, 7. Emeleti 2 nagy szobas + gardróbos 53 nm erkélyes lakás. Újpest központ 5 perc séta (400 m), ovi, suli, bolt, buszmegálló a ház mellett. A lakás felújítandó, a nyilás zárókat kicseréltettem nyáron, minden ablak szúnyogháló, redőnyös, 15 év garancia. Minden más eredeti... Fürdőszoba, bejárati ajtó, vezetékek... Előszoba, konyha laminált padlós, nyáron raktam le, de alatta ott az eredeti linóleum. Gáztűzhelyt és konyha bútort is nyáron vettem, azok is garanciálisak, illetve a csapok újak, illetve a víz vezeték. Szobákban parketta van, de erősen foghíjas. Tartozás nincs semmin.

2019. dec. 28. 09:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, olyan eladó lakásnál is láttam a leírásban, hogy Újpest központban található, ami pl. az Árpád úti felüljáró mellett van, ami majdnem már 15. Kerület határ, nagyon nem Újpest központ. Állapotilag meg ennél rosszabbakat sorolnak be jó állapotúnak, ezt is jó állapotúként vettem, holott az ablakok felé be volt törve, a maradék meg úgy meg volt szorulva, hogy nyithatatlan volt, és még én szerintem most is állapotilag nem olyan ami az elvárásaimnak megfelelő igazából, bőven lenne mit javítani, szépíteni.
2019. dec. 28. 14:07
 12/14 anonim ***** válasza:
30 millió
2019. dec. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó :szerintem túlzás. Azért Újpest..
2019. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Barnabas333 ***** válasza:

Én tavasszal fogom árulni az enyémet csak az 35-ös 15percre gyalog a központtól. 1 éve nálunk a csendes parkra nézőknél az 50es ami akkora mint a tiéds 20-ért a 70m2-est 27-ért vették meg.

Tudom azóta emelkedtek az árak, de a kereslet kezd kicsit alább hagyni. Szerintem ha gyorsan el akarod adni 27-ért többet én nem kérnék érte csak ha nagyon ráérek árulni.

2020. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!