Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri megyeszékhelytől 35-40...

Megéri megyeszékhelytől 35-40 km-re költözni csak azért hogy legyen házam?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdés adott. Munkám miatt muszáj a megyeszékhelyre bejárnom viszont családi házat szeretnék már.És ilyen távolságra megyeszékhelytől a harmad annyi áron van egy ingatlan. Illetve mit gondoltok az 50-es-60-as években épült házakról, mennyire élhető manapság illetve mennyi ideig? Persze apróbb felújításra szorulnak ezek a házak mivel nem maiak de azt gondolom még jópár évig lakhatóak.
2020. jan. 12. 11:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Én a város egyik végében lakok az ipari park a másik végén van. Fél óra mire átverekszem magam a sok rendőrlámpán meg sorban állok a körforgalmaknál.

Sokan járnak be falvakból, sőt környező városokból dolgozni.

Ez a világon mindenhol természetes, csak nálunk furcsa. Itt ha nem a kertkaputól száz méterre van a munkahely akkor már világvége van a magyarnak.

2020. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem még várok mivel egy pénztemetőbe soha sem szívesen fektet az ember. Vagyis én egyáltalán nem akarok. Egy kicsit megbabonázott a saját ingatlan tudata de inkább várok. Inkább A vállalkozás indításba fektetem ezt a pénzt.
2020. jan. 12. 20:11
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ez viszont már jó ötlet.
2020. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom, mikor valaki azt írja, hogy ő fèl óra alatt a városban van, míg más fèl órát utazik városon belül. De attól, hogy elèrted a várostáblát, mèg neked is be kell jutni a munkahelyig... + Ha a bevezető út bedugul, gyakran nincs másik.
2020. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem a győr tábla 10 km 8 perc, Győr pláza 15 km, átlag 15 perc ha nincs csúcsforgalom, viszont 20-25 nél még nem igen volt több. a munkahelyem az ipari parkba 26 km, csak 20-22 perc, az elmúlt 2 évben egyszer sem volt dugó. A legrosszabb menet időm 25 perc volt, de akkor az út egy része tükör jég volt.

Nem a felkapott falukba kell költözni, és egyből kissebb is a forgalom, ráadásúl jóval olcsóbbak is az ingatlanok.

2020. jan. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Aha, aztán ha kell egy pohár tejföl akkor lehet érte oda-vissza 30 km-t autózni, a nem felkapott faluból. Bomba ötlet.
2020. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!