Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Véleményekre lennék kíváncsi,...

Véleményekre lennék kíváncsi, ti meg vennétek ilyen házat?

Figyelt kérdés
Meg szeretném venni egy közeli ismerősöm házát, de el bizonytalanodtam. Magam miatt nem érdekelne, de két kicsi gyermekemnek venném és őket féltem. Ez a ház nagyobb mint a mostani házunk. De sajnos az ismerősöm a házban halt meg két napig volt ott. Van valaki aki vett így házat? Történt valami furcsa? Vagy ne zavarjon ez a helyzet...
2020. febr. 19. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó áron van, simán venném. Egy alapos fertőtlenítés, szükség esetén parketta csere és költöznék.

Persze furcsa a tudat, de szellemek nem léteznek, a halál pedig az élet része.

2020. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mindentudó99 ***** válasza:
59%
Az a m8nimum ha mehalt ott valaki ha nem hogy be se költözöl míg ki nincs fertőtlenítve , festve. Más nem érdekes.
2020. febr. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Hacsak nem vadonatúj ingatlant veszel, hanem használtat, (40-70-100évest) abban esélyes, hogy valaki már meghalt, aki ott élt, csak azokról nem tudsz.

Mi is vettünk olyan lakást - bár csak 10 év múlva tudtuk meg - hogy apa és az öregedő lánya felakasztotta magát benne - mi mégis életünk legboldogabb időszakát éltük meg benne.

Az utcánkban is van olyan ház, ahol a 80 éves asszony féltékenységből(!) baltával agyoncsapta az alvó 86 éves férjét, majd elment és a Dunába ugrott. Ennek 50 éve, azóta két generáció nőtt fel abban a házban és kutyabajuk, sőt nagyon normális, láthatóan nyugodt, kiegyensúlyozott emberek.

Ne is foglalkozz te ezzel!

Kifestetsz, kitakarítasz, kiszellőztetsz, berendezkedsz és boldogan éltek a sokkal jobb házban a gyerekekkel!

2020. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljes felújítás lenne,új vezetékek, új csempe, járólap, parketta minden új lenne. Ahogy az első válaszoló írta, igen én a szellemére gondoltam, ha létezik... nem tudom, állítólag a kicsi gyerekek látnak dolgokat nekem 4 év alattiak tehát ezért aggódok kicsit. Mondjuk velünk alszanak most, is és ez ott is így lesz, nem hagyjuk őket egyedül sötétben soha. De a hármas válaszoló nagyon megnyugtató választ adott. Köszönöm aki válaszolt!
2020. febr. 20. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

LOL.


Ez amerikában hagyomány, hogy kötelező vagy elmondani, hogy meghaltak a lakásban.


Szerinted a sok örökölt lakásban, hány öreg halhatott meg a saját ágyában?

2020. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
ha te nem majd más megveszi és örül mint majom a helikopternek
2020. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy az utcára sem mész ki többet ha ott egy halálos baleset történt??!

Ja, és kórházba se menjél, mert ott is sokan halnak meg.

2020. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ajándék háznak ne nézd a hulláját...

(Ha már ajándékba kapja a gyerek a házat)

2020. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!