Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti ingatlan vásárláskor...

Ti ingatlan vásárláskor néztetek ilyen szempontot is?

Figyelt kérdés

Adott egy elég rendezett, "tiszta" település, két megyeszékhely között, de nem főútvonalon, macerás a közlekedés, legalábbis egyikbe. A másikba pedig közel 50km busszal az út... Ti attól költöznétek, ha egyébként egy rendezett, normális városról van szó, mindennel helyben (kivéve munkahely)?


Mennyire ássa alá a későbbi életét az embernek, ha a szüleit nehezebben tudja látogatni, körülményes a közlekedés (negyedik település) autó nélkül?


Inkább maradnátok helyben, ahol nincs minden, a gyereket később el kell hordani óvodába iskolába (cigányok... buszon, vonaton, településen, iskolában, óvodában), de ott a család a közelben, és tud esetleg segíteni, ha ráér?


Nagyon nehéz dönteni. Mindenképp kertes ház, lakás nem igazán jön szóba.


2020. márc. 5. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akik itt dicsőítik a cigány szomszédságot, azoknak legfeljebb orbitális szerencséjük volt azzal az eggyel, csak soha ne kelljen megbánniuk!

Nem véletlen, hogy a cigányos településeken fityingekért lehet komoly ingatlanokat kapni. Biztos mindenki hülye - az eladót is beleértve - és isteni dolog az ilyen közeg a nem cigányok számára!

De senki nincs korlátozva, lehet menni közéjük lakni, csak nehogy már propagandát csináljunk, hogy ez milyen frankó!

2020. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#10 azt' majd szépen kitúr kiűz a saját műhelyedből, figyeld csak meg... mocsok vér, az is marad, akármilyen jó fejnek tűnik.
2020. márc. 6. 12:47
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szülő vagyok és "elengedtem" a gyerekemet, a fővárosba költözött, én jelenleg 70 km-re lakom Tőle.Nem egy ilyen ismerős család van és úgy oldják meg,hogy amíg tevékenyek, jobb az egészségi állapotuk elboldogulnak a gyerekek nélkül, vagy a hétvégi segítségükkel, aztán felszámolnak mindent és a közelükbe költöznek. Persze ez anyagi kérdés is.


Amikor a gyerekem kicsi volt a szüleim rengeteget segítettek, bár ha belegondolok,hogy most mennyi a nyugdíjkorhatár, felnőnek az unokák mire a nagyszülő nyugdíjba megy...


Ha minden közelben van, csak a munkahely távolabb, akkor maradnék. Esetleg vegyetek egy olcsóbb autót és nem vagytok annyira időhöz kötve. Manapság ez szintre nélkülözhetetlen, főleg akinek gyerekei vannak.

2020. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem dicsőitettem a cigány szomszedságot, pusztán leírtam, hogy a mi falunkban nem a cigányokkal van a baj. Ők csak hangosak, az is főleg csak fizetés tájékán okoz gondot.
2020. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!