Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pécsen mennyiért vennétek...

Pécsen mennyiért vennétek panellakást? Várnátok az árcsökkenésre?

Figyelt kérdés
Mi a reális ár egy átlagos, másfél-két szobás panelért, ami nem vagy nem teljesen felújított?

2020. márc. 31. 08:48
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
#10 MÁP+ (befektetők, tudod)
2020. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
0%

Semennyiért nem vennék olyan lakást, aminek az anyagában beton van.

Csakis téglát.

2020. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ez kicsit merész... betonfödémről hallottál-e már? Szerinted az emelet fölötted miből van? XD
2020. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
7: Hol írja a cikk, hogy zuhannak a panel lakások érai? Tök másról szól.
2020. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
13: Nem tudom, 120 éves a ház.
2020. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
68%

"Nem tudom miért hiszik sokan hogy ha most épp baj van mindenki szabadulna az ingatlanától potom pénzért. Ha valakinek nagyon kell a pénz biztos enged az àrból de nagy árzuhanás nem igen lesz."


Szerintem nem jó a gondolkodás menete annak aki így gondolkozik.


Nem az fogja eladni a lakását/házát akinek egy van amiben lakik, hanem az fogja, aki befektetési céllal vette, viszont mondjuk elveszíti most a munkáját, és kell a pénz.


Ezek fognak megjelenni a piacon, plusz azok akik hitelre vették, de munka nélkül maradnak. Tudom moratórium van, de nem fog örökké tartani és a moratórium sem azt jelenti, hogy nem kell fizetni..

2020. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:

13: Ezt találtam:

" a XIX. század első felében fokozatosan kialakult az építés ipari háttere. Építőanyag gyárakat és manufaktúrákat alapítottak. Fuchs feltalálta a vízüveget (1825.), a téglákat

Hoffmann-kemencékben égették, a gépi kő-, vas- és fafeldolgozást gőzgépek és erőgépek segítették. 1820 körül az építés már megoldható volt típuselemekből: faragott kőből (nyíláskeretek,

tagozatok, lépcsők, függőfolyosók), faipari termékekből (nyílászárók, födémgerendák), vasipari

termékekből (falkötővas, korlátelemek). "


[link]


Tehát födémgerenda és falkötővas. Fa és vas az anyaga.

2020. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:

13:


[link]

"Födémek anyaga lehet: fa, acél, vasbeton, kerámia."

2020. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:

2: Tégla lakás meg harmadannyiért van és háromszor olyan értékes...

Ne dobáld ki az ablakon a pénzed, a panel rosszabb minőség, rosszabb nívójú, egészségtelen is és rövid az élettartama is.

2020. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:

11: Azt pontosan tudom, de ha kiestek a befektetők, megszigorodtak a hitelfelvételi lehetőségek, lenullázódott a kereslet, akkor mi is lesz árakkal? És ezek szerint nem a szokásos szezonális visszaesésről van szó...


14: Én csak azt írtam, hogy Szegeden mi a helyzet. Amúgy:


[link]


[link]


És ebben még mindig nincsen benne a járvány...

2020. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!