Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest legjobb környékei?

Budapest legjobb környékei?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Fiatal, egyedülálló nő vagyok és Budapestre tervezek költözni külföldről pár éven belül. Ti akik ott laktok, melyek a legbiztonságosabb helyek, kerületek ahol érdemes lakást bérelni / vásárolni?

Tekintve a pénteki késelést a villamoson, nyilván vannak környékek ill útvonalak amiket érdemes elkerülni, főleg egy nőnek egyedül. Ami nekem, aki sosem élt Budapesten furcsa hogy a belvároson belül is sok gáz hely van, amíg ahol én élek most ez leginkább a főváros külső kerületeire igaz.

Annyit tudok hogy a 8. Ker és a blaha gáz, de mindkettő annyira közel van a “turistás” helyekhez hogy simán belesétálhat az ember.

Természetesen nem tervezek késő este sétálgatni, még csak tömegközlekedést sem fogok használni mivel inkább autóval közlekedem. De szeretném elkerülni hogy olyan környékre költözzek ahol pl fényes nappal is kirabolhatnak.

Előre is köszi!


2020. ápr. 6. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit talàn,de ne alapozz erre
2020. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Emellett még megfordítanám a kérdést, mely helyeket kell elkerülni amennyiben mód van rá? Nem lakhatás szempontjából hanem közlekedés, séta.. stb.
2020. ápr. 12. 01:13
 13/13 anonim ***** válasza:

8. Kerület Corvin sétány pl szép hely, csak aztán pici beljebb mész és nappal elvisz a szivroham. Tömő utca, Szigony utca.

Újpesten 4. Kerületben Attila utca, mellette a Károlyi utca.

13-ikban Angyalföld ami nekem nem tetszős környék az a Lehel tér mögött a Lőportárdülő.

9. Kerület meg a Mester utca park meg templom. Ott nappal se szívesen mennék végig.

A legtöbb környéket rehabilitálják, ugy egy lakás vásárlás később nagyon jól jöhet.

Az áresés meg relatív, mi jönne neked jól. Annyira magasak bizonyos helyeken az árak, hogy 30 % esés esetén is magasak az árak

2020. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!