Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lezárult egy korszak Budapest...

Lezárult egy korszak Budapest ingatlanpiacán? Sosem lesz már olyan mint régen?

Figyelt kérdés

Állítólag korlátozni fogják még sok évig a turizmust, tehát az a fajta tömegturizmus, buliturizmus, romkocsma turizmus, ami eddig Budapest belvárosát jellemezte, belátható időn belül nem indul újra, sőt az is kérdéses, hogy újraindul-e valaha. Kb. 60% befektetési ingatlan volt már Bp.-n. Ha ezek mind piacra kerülnek a bebukott trendek miatt, akkor egy egészen új árszínvonal alakulhat ki, ami csak a magyar vásárlóerőhöz, magyar kereslethez alkalmazkodik?

Komoly válaszokat várok.


2020. ápr. 24. 14:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
46%
20: Ne legyen félreértés, nem szeretnék senkit megbántani. De egy olyan piacon, ami teljesen bedőlt, a kapkodás életszerűtlen. Ezt nem én mondom, hanem a piac. És a kérdés erre irányul. A valóság számomra a statisztikai adatok, a tényleges vételárak/bérleti árak (nem a hirdetési árak!), nem pedig a te, vagy az én esetem. Ha ebből egy picit kilépsz, utánaolvasol a piacnak akkor érteni fogod, hogy most pontosan mi történik. Csak éppen leírod, hogy sok az albérletet kereső, amikor pont a kínálati oldal ugrott meg. Nekem minden olyan vélemény tetszik, ami alá van támasztva. De továbbra is, a 'kapkodás' a garzonok iránt, nekem olyan, mintha azt írod, hogy jelenleg éppen csökken a munkanélküliség.
2020. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!