Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szegeden jó választás egy 80...

Szegeden jó választás egy 80 nm-es lakóparki ingatlan?

Figyelt kérdés
Közepesen hosszú befektetésnek szánjuk, szerintem kb 5 év múlva szeretnénk elandi. Nem régen jártam a franciahögyi lakóparkban, és ámúltam milyen szép családias a környezet, jó a levegő, és csodaszép cseréptetős házakban vannak a lakások. Érdemes lenne itt venni lakást?

2020. máj. 31. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Franciahögy még viszonylag nem annyira zsúfolt, mint az utána épültek és jó a közlekedés, de mégiscsak lakópark. Egy csendes kis utcában, kis létszámmal épült tégla társasházi lakás szerintem sokkal jobb befektetés.
2020. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok hozzászólni, hogy tényleg szép, ligetes a környezet, rentegetg fajta fa és bokor, átmenő forgalomtól mentes, parkólhely mindig van Ismerősünk mondta, hogy kissé drágábbak a lakások, de többnyire el is mennek jó áron az ingatlanok, a rezsi és közös költség nem túl magas. Azonban most ott egy ilyen lakás kb 36mFt, várj, hátha csökkennek az árak. 80nm es lakás még pont jó választás, sokkal nagyobbat nem keresnek az emberek, akkor inkább ház.
2020. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%

"Közepesen hosszú befektetésnek szánjuk, szerintem kb 5 év múlva szeretnénk elandi."

A lehető legrosszabb befektetés válság elején ingatlanba fektetni. De csináljátok csak nyugodtan, mivel buta emberek vagytok. Meg kell szívnotok.

2020. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!