Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért van az Magyarországon...

Miért van az Magyarországon hogy jó építésü 60m2 alatti kertes házat szinte lehetetlen találni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre vagyis gyanítom hogy ha kicsi a kertes ház Magyarországon azt jelenti hogy nem volt pénz nagyobbra és sporolnak mindenben tehát pocsék könnyüszerkezetes stb


Nincs olyan hogy tudatosan kicsi 60m2 alatti kertes ház, de az minöségi legyen.


Ami meg jó lenne az egy hodály...



2020. jún. 4. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hogy mit jelent, hogy jó építésű, de én rengeteget találtam, ami tetszik.
2020. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

11+ Még valami.

Az, hogy egyszer áttúrod a netet, az semmi. 2-3 éven át kell nézelődni. bármit is keresel, van, csak lakják, nincs eladósorban pont ma, csütörtökön. Aztán jön a baba, mennek nagyobba és eladják.

2020. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!