Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sülysáp és Tápiószecső felé...

Sülysáp és Tápiószecső felé miért ilyen olcsók a házak?

Figyelt kérdés
Megnéztem a MÁV menetrendet, Sülysáp 40km,a keleti pályaudvarig 30-40 perc a menetidő, és 10 percenként van vonat, ami szerintem nagyon jó. Egy ilyen kocka ház arrafelé van már 15 millió Ft-ért, Maglód, Gyömrő felé meg 30-40 milliós házak? Pedig ugyanaz az irány.
2020. jún. 13. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Mert te szívesen laknál Szecsőn?
2020. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Itt lakom Süly és Szecső között és még azt sem lehet mondani, hogy emelgetik a cigányok valamelyiket is.

Vannak, de kevesebben mint a budai oldalon Érden, vagy Diósdon.

Szerintem mindkettő élhető, Süly nagyobb, az már város.

Egy valamire kell figyelni, hogy vasút közeli házat kell vásárolni, mert mindkettő nagy kiterjedésű és ha éppen nincs autó, akkor lehet gyalogolni 3-4 km-t is oda, meg vissza is, hóban-jégen, vagy +38 fokban. De ez másutt is így van vidéken.

Én azt mondom, hogyha érdekel, akkor még most kell vásárolnod, mert az itteni emberek még nem követték az áremelkedéseket és ne várd meg, hogy észbe kapjanak!

2020. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

#1

Mi bajod van Szecsővel? Laktál ott?

2020. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én Somogy megyében lakom, itt kisvárosban (igaz csak kisvárosok vannak itt) 10-15 millióért vannak hasonló házak. Furcsa, hogy a fővárostól ilyen közel még vannak megfizethető házak. Érd felé is nézegettem, arrafelé hasonló távolságra jóval drágább. Meg ugye Maglód, Gyömrő is drága, pedig csak 10km-re vannak Sülysáptól. Persze sosem voltam arrafelé,csak ez feltűnt.
2020. jún. 13. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, 2-es vagyok.

Szerintem gyere el felénk egyszer és a saját szemeddel győződj meg arról, amit írtam!

2020. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 qkker1 ***** válasza:
71%
Igen sok a rejtett erőforrás .
2020. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy annyira olcsók lennének a házak itt a környéken (Sülysáp), 15-20M Ft alatt nemigen van olyan, amire ne kellene újabb 5-10M Ft-t költeni, hogy élhető is legyen.

Vagy ha esetleg ott jó messze kint, a dűlő részeken vannak házak 10M környékén is, de azokban az utcákban tudtommal gáz és talán a víz sincs bekötve?

2020. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!