Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha van 35 millióm, hogy...

Ha van 35 millióm, hogy fektessem ingatlanba?

Figyelt kérdés

3 ötletem van:


-Budapesti panel


-Lakás azolasz tengerparton (olcsóbban kapható ott, mint bp-n, olaszul is tudok)


-1 pest megyei és egy balatoni telek + mindegyikre egy mobilház



2020. jún. 29. 09:11
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint az évi 73 világvége. Egyszer majdcsak bejön, aztán jön a sok nagyokos, hogy ugyeénmegmondtam.
2020. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
83%
10 év múlva csökken ...mihez képest? Szakértő nincs aki meg tudja mondani hogy alakulnak 1 év múlva,nem még 10. Én vennék Újbudán egy 3 szobás panelt /amit vettünk is/, és kiadnám albérletbe,diákoknak pl. Ott az ELTE,Műszaki Egyetem,van rá kereslet,de akár családnak,munkát vállalóknak is kuadható. A tömegközlekedés is kiváló,bármerre. Mindig értékálló lesz.
2020. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
42: Ez így marhaság. Mikor vettél és vajon kaptál CSOK-ot? Minden befektető kb. 10-20 milliós hátránnyal indul, aki meg a csúcson vesz, az nagyjából várhat vagy 10 évet...Honnan tudod, hogy mindig értékálló lesz, ha azt sem tudod mi fog történni 10 év múlva, te magad írtad.
2020. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Nem kaptam CSOK-ot,kpra vettük és saját célra. A fővárosi lakások nem fognak a felére esni,hosszú ideje figyelem az ibgatlanpiacot. Olyan befektetés nincs,ahol villámgyorsan visszahozza a 35 milliót.A lakás marad,hasznot hoz. Ez az én véleményem volt,de eddig amint látom egyik se jött be.
2020. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
44: Ha lakhatásra vetted, nincs gond. De sokan elkövetik azt a hibát, hogy azt hiszik, ha tavaly vettek 40 millióért panelt, akkor az most is annyit ér. Ez viszont sajnos nem így van, a CSOK, babaváró, airbnb káros hatása most fog megnyilvánulni, jó ha majd 25-ért el lehet adni a válság alatt. Mert előbb-utóbb lesz eladási kényszer. Aki folyamatosan nézi a hirdetéseket, az már látja, hogy mi történik a panel/tégla piacon, gyorsan meglesz a 10-15%-os árcsökkenés. De elég ránézni az elmúlt húsz év áremelkedésére, az utóbbi két-három év szinte duplázódást jelentett (= lufi).
2020. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Tavaly vettük 35 millióért,és most több uilyen lakást néztünk, 40-52 millió között mozog.
2020. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
46: Nyilván. Két év múlva meg 100 millió lesz, mondom, hogy baj van a fejekben.
2020. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Tényeket írtam,és vajon mi értelme lenne itt anonimként hantázni?
2020. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

48: Nincs itt semmiféle tény. Ballagj be a bankba, kérj hitelt a panelodra és majd meg fogod látni, hogy jó esetben a 35 millió 80%-ra fognak hitelt adni. Az 50 milliós panellakások kora lejárt, lehet hirdetni évekig, de a paneloknál lesz a legnagyobb árcsökkenés.


[link]


40 körül már jobb helyen is kapható téglalakás...


[link]

2020. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nem vitázok,nekem a "legjobb befektetésem" a gyerekem volt. Szerzett egy nagyon piacképes diplomát,válogathat az állasok között,Neki vettük a lakást ott,ahol szerette volna. Jól érzi magát,a lakás,a környék szuper. Hogy van aki lefkázza a panelt,hát tegye. Mi végignéztünk mindent és úgy érzem jól döntöttünk. Hogy 20 év múlva mi lesz...majd meglátjuk. Mi családi házban lakunk,ami téglából épült. Állagmegóvásra minden típusnál költeni kell. Amíg a paneloknál ott a panelprogram,a téglánál egyelőre a laközösségnek kell ezt finanszíroznia. Mi rengeteg lepusztult téglát láttunk,újépítésűre pedig nem volt pénzünk.
2020. júl. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!