Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miskolc jobb helyei ?

Miskolc jobb helyei ?

Figyelt kérdés
Szeretnenk Miskolcra koltozni parommal, mert ott kapott egy uj allast . Melyek miskolc jo kornyekei ahol erdemes lakast/ hazat venni . Maximum 20-23m forintunk lenne ra ugy hogy a mostani lakasunkat eladjuk . Lehetoleg uj epitesu nem lepukkant kornyek ahova ki lehessen majd engedni a gyereket . Keves roma ... bar ez nem tudom mennyire igaz hogy ott nagyon sok van ... ?

2020. júl. 20. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Családi ház vagy társas ház? az se mindegy. Egyébként cigók mindenhol vannak, de nem mindegy hogy milyen arányban. Nyilván egy társasháznál nem nagyon tudod megnézni, max postaláda alapján. Új építésű társasház van diósgyőrben, az avas alján is.
2020. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
79%

szia, az avason egy 2 szobas lakas is vagy 12 millio forint. haz mindenhol szemet esetleg patkany, romakon kivul mast nem latsz. ordbibalnak egesz ejszaka mert reszegek. 80% esely van ra hogy a szomszedok is romak lesznek akik ejjel-nappal undorito cigany zenet hallgatnak nagyon hangosan.

aludni neha nem a legkonnyebb.

lattam mar itt drogdilert, mindent.

elterve ettol a reszrol, az avas legteteje viszont nagyon jo ehhez kepest. ott szerintem mar olyan 20 millio lehet egy 2 szobas lakas, viszont nagyon jo, csendes helyen es iskola is van. mindenesetre en az avast tetejet tudom ajanlani. ha csaladihazrol van szo (1000x jobb dontes) akkor martinkertvarost, szirmat. tomegkozlekedessel olyan 15 percre van a belvaros vele, ha jon rendesen busz. meg bodoteto, nem igazan ismerem de azt hallottam, hogy gazdagok laknak ott.

a tarsashazak meg nagyon dragak. szerintem nem ferne bele a budzsebe. attol meg hogy jol neznek ki, olyan vekony faluk van, hogy majdnem minden athallatszik.

2020. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nemaRendőrség ***** válasza:
88%

Hol kapott állást?

Mert ha pl a Boschban akkor tapolcát, berekalját, lilát annyira nem ajánlom. Messze van.

Nem muszáj a céget megmondani, elég annyi hogy pl belváros vagy diósgyőr, vagy praktiker mellett pl

2020. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Hát, Miskolcon olyan, hogy biztonságos környék, NINCS.

Lehet, hogy a párod jó állást kapott, de nem ajánlom, hogy Miskolcra költözzetek, mert nagyon lezüllött, gázos hely.

És semmi pénzért nem költöznék ide, ha nem itt laknék.

2020. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Miskolcon mindenhol sok a cigány, szóval itt a veszélytől nem tudod megóvni a gyerekedet.

Az előzővel egyetértek, Miskolcon nincs jó környék, az egész egy putri. Igaz, veszélyes környék, de a helyiek erre inkább büszkék, hogy milyen kemény helyen élnek.

2020. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Hát, én miskolci vagyok, erről tudnék is mesélni...

Múltkor jártam egy új építésű, szép lakóparkban. A lakópark egy domb tetejére épült, de a domb lábánál már húzódott egy czigányputri.

Szóval itt költözhetsz akár palotába is, nem tudod elkerülni, hogy cigányokkal legyél körülvéve.

2020. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem ajánlom, hogy Miskolcra költözz. Ha az utcán sétálok, szinte kivétel nélkül cigányok jönnek szembe, és ezt nem csak bizonyos környékeken tapasztalom, hanem város-szerte mindenhol.

Szerintem keress inkább jobb helyet (amit Miskolcnál nem nehéz).

2020. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Miskolcon nincs jó környék.

Van életveszélyes,

borzasztó és

nagyon rossz környékek.

Nem ajánlom, hogy Miskolcra gyere, mert itt túl sok jóra nem számíthatsz.

2020. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
34%
Diósgyőr
2020. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Miskolcon jó környék nincsen. Mindenhova beözönlöttek a cigányok.
2020. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!