Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennél elárverezett ingatlant?

Vennél elárverezett ingatlant?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem?
2020. júl. 28. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2020. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert nem tudhatom, miért nem fizettek. Nem vennem el a tetőt a feje fölül senkinek.

Lehetett betegseg, halal, munkavesztes

2020. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mivel azzal én nem ártok az adósnak.
2020. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert olcsóbb, mint egy normál ingatlan.
2020. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
A joindulat kihalt. Az emberiseg megerett a pusztulasta
2020. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi jóindulatnak nem kell lennie.

Eljutott oda az ügy, hogy végrehajtás/árverés van.

Ez nem rövid idő. Hosszú hónapok/évek.

Ez idő alatt többször van lehetősége az embernek rendezni a dolgait. Akkor is, ha hitelről van szó meg ha közműtartozásról van szó.

2020. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert ha valaki nem fizetett közművet, hitelt, akármit, jó eséllyel az ingatlan rendben tartására se volt pénze, így a fene tudja milyen állapotban van, mennyit kell rá költeni utána, amiből már veszek egy normális ingatlant.
2020. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vennék, és amit vettem, az sem sokon múlt, hogy árverezésre került. Nagy devizahitel tartozás volt rajta. Viszont nem váltak hajléktalanná, volt vidéken egy másik házuk az előző lakóknak, igazából két helyen laktak, télen a városban, abban a lakásban, amit én vettem, nyáron a kertes házban vidéken, ami megmaradt nekik.
2020. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Más emberek tragédiájában és kifosztásában nem veszek részt és semmi ami ilyenből származna nyereség nem kell.
2020. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Én nem, de a családban van aki vett már pár árverezett ingatlant befektetésnek.

Egyébként meg aki nincs tisztában ezzel az egész procedúrával, legalább ne írna hülyeségeket.

Az se igaz, hogy áron alul veszed meg. Sok esetben a magas licitlépcső vagy nagy érdeklődés miatt már egyáltalán nem éri meg befektetési céllal megvenni.

Meg a banknál sem analfabéták dolgoznak, hogy áron alul adjanak el egy ingatlant.


Viszont az is igaz, hogy a médiában szeretnek dobálózni ilyen hatásvadász történetekkel, ahol árverezés miatt vesztenek el ingatlant az emberek.

Pont az ilyen megtévesztő tartalmak miatt hiszik azt egyesek, hogy a csúnya bank és a gonosz gazdagok kizsákmányolják a szegény szerencsétleneket.

Ez nem egyik napról a másikra dolog, ahogy a #6 írta hónapok de akár évek is eltelnek mire árverezésre kerül egy ingatlan.

Ez idő alatt rengeteg lehetőség van a tartozás rendezésére, csak sokan leszarják mert azt hiszik hogy rájuk nem vonatkoznak a szabályok.

2020. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!