Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdekelne mások véleménye ők...

Érdekelne mások véleménye ők mit gondolnak fiatalon hogyan lehetne házat vásárolni?

Figyelt kérdés
Olyan lehetetlen dolognak látom. Még ha keresel 300 ezret is és a szüleiddel élsz és felretudsz tenni 200at úgyis legalább 10 év kell egy házhoz és nem jobb a helyzet ha többet se keresel,plusz bejonnek olyan kiadások amik váratlanul érnek szóval 10 év kéne úgy hogy rosszul élj csak spórolj,hogyan lehetne úgy 3-4 év alatt össze szedni egy ház árát 40 millió ftot pl hogy közben jól is él az ember?

2020. aug. 12. 22:27
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
88%
Hitel
2020. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül álló embernek minek ház? Ha 2-en vsgytok, úgy nem 10 év összegyűjteni annyi pénzt
2020. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
92%

Ez egyszerű matematika, csak pénzből tudsz házat venni, tehát ha nincs annyi, vagy másra költöd, akkor sehogy.

Én pl. 20 évesen vettem egy telket, ami 8 év múlva ipari terület lett, eladtam és az árából vettem egy félkész házat, 2 év alatt, sok munkával befejeztem. A munkatársam egy nagyon rossz állapotú házat vett, 3 évet dolgozott rajt, teljesen felújította. Szinte minden pénzt erre költöttünk mindketten.

Lehet még hitelt felvenni, de akkor meg utólag költöd a visszafizetésre a bevételed nagy részét.

2020. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%

Hol és hány főre szeretnél venni?

Mindenhol van olcsóbb is, a legdrágább környékeken is.

2020. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
96%

" 40 millió ftot pl hogy közben jól is él az ember"

Választottunk a kettő közül.

Neked is döntened kell.

Mondjuk választhatód, hogy 8 alatt veszel házat, és amíg összegyűjtöd, nem élsz olyan nagyon jól.

2020. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
55%
Ezért mennek annyian külföldre, akik nem megfelelő háttérből jönnek.
2020. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
58%
#5 azért mostanában elég elszálltak az árak. nem tudom ti mikor vettétek a dolgaitokat.
2020. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
96%
Hitel
2020. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
96%

Hitelt kell felvenned.

Ha 10 evig sporolsz akkor mire hazat vennel addigra az mar nem 40 millio lesz hanem tobb. A haz arak mennek fel...

Nekunk nem volt sok penzunk de vettunk fel hitelt es most torlesztoreszletre koltjuk a penzt alberlet helyett.

Ne ugy gondolkozz hogy neked nehany even belul lesz egy tehermentes hazad. A mienken 30 ev hitel van.

Inkabb fizetem a 30 ev hitelt mint alberletet eletem vegeig.

Ha van hol lakni ingyen, szulok nem kernek penzt lakhatasert akkor persze az ember azt gondolna hogy kihuzza nehany evig es vesz hazat.

Ebbol a nehany evbol lesz 10-20 vagy tobb, akkor addig ott fogsz lakni?

2020. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
20 milliós panelt vettem tavaly. Összegyűjtöttem 5 millió önerőt és 20 évrw felvettem lakáshitelt. A törlesztőm jóval alacsonyabb, mint az albérleti díj.
2020. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!