Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az ingatlan árakról a jövőre nezve?(csaladi hazra gondolok)

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Mennek a lecsóba.
2020. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam, par mondatban kifejtve :D de azert koszi
2020. szept. 20. 15:56
 3/18 A kérdező kommentje:
Marmint a gondolatmenetre vagyok kivancsi ha valaki ir
2020. szept. 20. 15:57
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi kérdező, azt megoldja helyettem más. :)
2020. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Vissza nem nagyon fog menni, inkább stagnál, kicsit nő.
2020. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Település és állapotfüggő.

A falusi CSOK sokat számít a vidéki házak árának emelkedésében.

És most nem budapesti vagy vidéki nagyvárosokról beszélek, ezeken a helyeken stagnálás várható, de jó infrastruktúrával rendelkező, vagy nagyvárosok vonzáskörzetében levő települések házainál 10-30% emelkedésre lehet számítani, mivel egyre többen vesznek a városi lakásuk árán családi házat.

2020. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

A családi házak most 10 évre előre nézve vagy tovább is növekvő ártendenciát fognak mutatni.

Most születik sok gyerek Csok-ra, de kemény 2 szobás jobb esetben 3 szobás házak mennek. Építeni drága, de eljön az idő amikor 3 gyerek 3 külön szobát szeretne, akkor bővítik pl :)

Ha város vagy jó infrastruktúra van legalább is. Munkahely legyen az 50 km-es közelébe és jónak számít.

2020. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Emelkedés vidéken, főváros és környéke stagnál. Jelenleg nincs semmi ami csökkentené, CSOK és a hasonló dolgok csak növelik. Egy válság vagy gazdasági szabályozás teszi majd egyedül lehetővé azt hogy csökkenjenek és szerintem a következő 5 évben nem lesz egyik sem.
2020. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Éppen ma láttam több tv híradóban is, hogy a panelárak csökkennek és a többség családi házat keres már.

Bp. vonzáskörzetében ezért folyamatosan nőnek a cs. házak árai.

2020. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Aki teheti, menekül a gettósodó proli többségű panelekből új építésű normális méretű lakásokba és családi házakba.

Így a családi házaknak ismét meg lesz a becsülete meg az ára.

A sokszorosan túlárazott panelek meg mennek a levesbe.

2020. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!