Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vásárolnátok olyan tulajdonost...

Vásárolnátok olyan tulajdonostól ingatlant (ingatlanoson keresztül), aki aktív elfogató paranccsal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Foglalózás előtt állunk és nem szeretnénk bebukni a foglalót. A tulajdonos igényes és jófejnek tűnik, elnézést kért és említette, hogy egy tartozás miatt van fent és, hogy intézi azt.


A kérdésem, eddigi ingatlanos kapcsolataim, akiket kérdeztem, szerencsére nem tapasztaltak visszaéléssel, nem lógtak meg a foglalóval (mondjuk hülyeség is kenne, mikor az adásvételikor megkapná a teljes összeget) - ti tapasztaltatok ennek ellenkezőjét? Előfordult a körötökben olyan, aki több vásárlótól is begyűjtötte az önerőt? Ismétlem, valóban arról a tulajdonosról van szó!


Köszi!


2020. szept. 22. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tartozas miatt nem adnak ki elfogatoparancsot.


Tartsd magad tavol az ilyen emberektol.

2020. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

"egy tartozás miatt van fent"

Mi van fent hol?

2020. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pontosabban, ő maga sem tudta, hogy fent van, viszont nem alaptalan állítása. Ha adósságát a végrehajtón keresztül intézi, el van rendezve az ügy!


[link]


De a kérdés: előfordult a körötökben olyan személy, akit pórul járt és elvitték az önerejét?

2020. szept. 22. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

"ő maga sem tudta, hogy fent van"

Hogy derült ki akkor?

2020. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Németországban akarsz ingatlant venni?

Mert Magyarországon nem ez a törvény.

Nekem zavaros az egész.

2020. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is zavaros. Ha tartozása van, Te foglalózod az ingatlant, mi van ha lelép a pénzzel és bottal ütheted a nyomát?


Ha nagyon-nagyon akarnám azt a lakást - de jóval kisebb botrányos helyzetbe se mentem bele- akkor kp-ben kifizetném az egészet, az ügyvéd aznap ellenérzi a személyi okmányokat, a tul.lapot, és csak akkor foganatosítja a szerződést ha minden rendben van.


A bűnözők is lehetnek szimpatikusak, megtévesztő a megfelelő kommunikáció és kedves modor.

2020. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyelőre az se világos, hogy miért van ellene elfogató parancs. Embert ölt? Autót lopott?

Mert egy tartozás miatt nem adnak ki elfogató parancsot.

2020. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül rendezte a tartozást, bemutatta a számlát is, a Police.hu-ról még akkor le is került. Azóta megvettük az ingatlant, minden simán ment. Érdekes élmény volt, viszont, ha megfelelően elővigyázatos az ember, akkor nem lesz gond. :)
2021. aug. 8. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,köszönjük,hogy visszajeleztél,mindenből tanulhatunk!
2021. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!