Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen lakásba költöznétek?...

Milyen lakásba költöznétek? Emelet+fekvés+típus

Figyelt kérdés

Ha nem lenne más meghatározó szempont, akkor ti milyen lakásba költöznétek?


1. Panel vagy tégla?

2. Hányadik emelet?

3. Milyen fekvésű?


2020. okt. 1. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
tégla építésűbe költöznék. ha van lift akkor a legfelsőre, ha nincs akkor az első emeletre. a fekvése nekem mindegy.
2020. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tégla. Lehetőleg legfelső emelet, de alapvetően mindegy, csak ne földszint/szuterén. Nyugat felé néző ablakok az ideálisak nekem.
2020. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csakis tégla és a szívem szerint tetőtéri lakásba, nagy terasszal.

De mivel mozgáskorlátozott vagyok, csak földszint jöhet szóba.

2020. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Tégla

2. Emelet mindegy, de a teteje a legjobb, mert nem lakik fölötted senki (alulról kevésbé szűrődnek fel a zajok, kopogások, tipikus este 10-kor fogalmad sincs miért tologat bútort a szomszéd hangok stb).

3. Fekvés mindegy, de a nappali ne legyen lehetőleg északi fekvésű, számomra az a központi tér, hálóban úgyis csak este vagyok. Minden mást egy jó szigeteléssel (akár belülről, ha maga a ház nem szigetelt) és egy klímával meg lehet oldalni. Illetve ha mondjuk természetes fény max a gangról jön be, akkor főleg mindegy, milyen fekvésű (de olyan lakást szívem szerint sosem vennék).

2020. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!