Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki belemernétek vágni a...

Ki belemernétek vágni a lakáshitelbe az alábbi információk birtokában?

Figyelt kérdés

A lakashitel a fizetésem 20%a lenne, azaz 66.000Ft


Maradna 270.000Ft-om kb.


Ez túlóra nélkül, hozzáteszem sok túlóra lehetőség van.


Fiatal 23 éves leszek, de éves kiadás kalkulátort néztem, amik azt mondták, hogy a bevétel és kiadás kb évi 1.500.000 Ft pluszban lenne.


A hitel 15 évre szólna,a ház friss szigetelt, nyilaszaros mindent tartalmazó felújításon esett át, az udvar az egyenlőre ures építési terület jellegű, egy rozoga keritessel.


2020. okt. 4. 19:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

őnrész megvan?


ha igen, akkor vágj bele

2020. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Huu, köszönöm a sok választ, ennyire nem számítottam, én és szüleim is arra jutottunk, hogy jobb, ha belevágok. Most nem fizetek albérletet, a fix kiadásom az Lakástakarék, autó fenttartás.

Dobalom a zöld kezeket.

2020. okt. 4. 21:18
 13/17 vantel ***** válasza:
15%
Ilyen kevés pénzel ne menj bele.
2020. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

vágj bele. én már bánom hogy 10 éve nem "bátrabban" vettem fel hitelt. most házam lehetne lakás helyett.

Most nagyon jó hitelkamatok vannak, de arra figyelj hogy hosszú kamatperiódus legyen. Legjobb ha végig fix. Lehet kicsit drágább, de tervezhető.

2020. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Én albérletre a dupláját fizettem tavaly. Belemennek ekkora hitelbe, gyakorlatilag minimalbernol is szükosen, de kifizetheto lenne. Ha munkát kéne valtanod. Szerintem nem nagy pénz a mai árak mellett
2020. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%

10: Leginkább semmikor.

Ha most fölveszi, 40 éves korára lesz egy tehermentes háza.


4-5 év múlva már hitelmentesen is tud ugyanilyet venni, és nem gazdagítja a bankot.

És még akkor is nagyonnagyon fiatal lesz!

És akkor FIATALON van egy tehermentes háza, 28-29 éves korára.


2 év múlva is fiatal lesz, és akkor fele annyit kell kifizetnie ugyanakkora kéglire, mint ha most hitelt vesz fel.

2020. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%
#16: ez nem így működik, évi 10% a valódi infláció. A 66 ezer törlesző most sem sok, de 5 év múlva már csak aprópénznek fog tűnni.
2020. okt. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!