Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Alkudozas lakasvasarlasnal?

Alkudozas lakasvasarlasnal?

Figyelt kérdés
Elso lakasom keresem, sajnos borzalmas vagyok az alkudozasban. Kb. 2 honapja keresek intenziven, eddig csak ket lakasra adtam ajanlatot es mindkettonel befurodtem. Amint elhangzik egy nagyobb ar az elado reszerol lefagyok es nem megy az alkudozas, pedig lehetetett volna. Meseljetek el, ti hogyan alkudtatok le a lakasotok arat! Nem az osszegekre, a korulmenyekre, 'targyalastechnikara' es a konkluziora vagyok kivancsi!

2020. nov. 5. 07:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Van az a mondás, hogy Egyiptomban 90% ot lealkudsz egy szuvenírból és azt hiszed milyen jó üzletet kötöttél, közbe meg úgy vertek át a palánkot mint a huzat.

Én jártas vagyok a építésben, tudom mennyi egy új ház és úgy látom 50% van beépítve amit szinte kötelező lealkudni

2020. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
21-es, ma már nem igazán valid az, h 50% haszon van rajta, de mindegy is. használtról volt szó
2020. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!