Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A képen látható négyemeletes...

A képen látható négyemeletes csúsztatott zsalus vagy téglalakás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lakásvásárlás előtt állok és érdekelne hogy a képen látható négyemeletes téglalakás vagy csúsztatott zsalus? 18 nm-es garzonok vannak benne 79-ben épült, sajnos nem tudta megmondani az eladó. Köszönöm előre is


[link]

[link]

[link]



2021. febr. 8. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tégla lehet, 40-es, 50-es évek.

Parapetes gázkonvektorral.

De meg tudod kopogtatni kívülről, és kiderül.:)

2021. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az pedig nem lehetséges szerintem, hogy 18 nm-es garzonk legyenek benne és 79-ből. Az építési szablyok teljesen mások voltak, sokkal nagyobb lakások kellettek legyenek.
2021. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
18-nm-es garzonok vannak benne. Helyszín 19. kerület Kispest Templom tér 12-15 B https://www.youtube.com/watch?v=5ddv_LXhx44
2021. febr. 8. 18:39
 4/15 A kérdező kommentje:

Így néznek ki belülről .


[link]

[link]

2021. febr. 8. 18:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Aha, köszi.

Nem ismertem!

Körülézek én is ott mindjárt.

Szerintem az egyik hirdető elírta véletlenül, miből épült, rá kell kérdezni.

Egyébként túlárazottnak gondolom akkor is, ha tégla, a belvárosban kapsz ennyiért ilyen nm-áron, még lifteset, felújítottat is.

Az viszont előny hogy a tulaj hirdeti és közvetlenül vele tudsz tárgyalni.

2021. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért gondolom hogy csúsztatott zsalus mert egy egy lakásnál az utca felőli fal teljes hosszában húzódik az ablak és ahogy látni lehet elég nagy ablakfelületek vannak mivel egymás mellett vannak ezek a kis garzonok. A lakáson kívülről is lehet látni olyan elemeket (formára) amiket inkább kiöntöttek mint kiraktak. Amúgy nem sok ilyen épület van , annak idején friss házasoknak/pároknak építhették még a szocializmusban.
2021. febr. 8. 18:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez igaz, faltól falig ablak annál szokott lenni.


Munkásoknak építették ezeket a kicsiket a gyárak közelében, de a VIII. kerületben 34 nm a létező legkisebb, azért nem tudtam elképzelni, hogy annál kisebb is létezhet.

Nekünk is van egy ilyen a Keletinél, tégla építésű, 110 éves és 35 nm, 17,5 nm a szobája, és pont most árazzuk be, azért mondom, hogy Wekerlénél kijjebb sok az 1 M. De ha ez reális, akkor felviszem 1 M fölé az enyémet..

.:)

2021. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Téglából 2-3 emeletet húztak általában. Inkább zsalus, viszont nagyblokkos is lehet, az meg salakblokk. A válaszfalak téglák mindegyik esetben.

79 esetén inkább a csúsztatott zsalus jöhet szóba.

2021. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
A konvektor miatt is téglának tűnik
2021. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egyik se, inkább alagútzsalus. Annál a technológiánál vannak nagy méretű ablakok. Plusz az egyik képen van egy hosszú repedés a vakolaton, valószínűleg ott ahol a két külön épített épületrész összeér.
2021. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!